امشب؛ آخرین مهلت تغییر رمز کارت هوشمند سوخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:37 - دوشنبه 13 مرداد 1399
کد خبر : ۷۳۸۹۰۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران: امکان استفاده از رمز کارت سوخت برای مالکان خودروهایی که رمز خود را فراموش کرده بودند، از فردا چهارشنبه میسر نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رضایی، مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: آن دسته از دارندگان کارت سوخت، که به علت فراموش کردن رمز خود، از ۴ رقم آخر کدملی به عنوان رمز استفاده می‌کردند، تا پایان امروز، باید برای تعیین رمز جدید اقدام کنند.

وی با بیان اینکه آن دسته از افرادی که از ابتدای تحویل خودرو، رمز کارت سوختشان، چهار رقم آخر شماره ملی بوده، نیاز به تغییر رمز ندارند و فقط افرادی که رمز خود را فراموش کرده بودند باید برای تعیین رمز جدید اقدام کنند، افزود: آندسته از کسانیکه رمز کارت سوخت خودرو خود را عوض نکرده اند با مراجعه به سایت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران به آدرس: NIOPDC.IR و یا مراجعه به ۲۰ مرکز تغییر رمز در تهران می‌توانند نسبت به تغییر رمز اقدام کنند.

رضایی با اشاره به وجود بیش از ۹۰۰ هزار کارت معطل در پست گفت: هموطنان با ورود به سایت EPOLICE.IR از روند تولید کارت سوخت خود مطلع و نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه جایگاه داران مجاز به دریافت مبلغ اضافه بابت استفاده از کارت سوخت از رانندگان نیستند، گفت: هموطنان در صورت مشاهده مراتب را با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ در میان بگذارند تا بررسی‌های لازم صورت گیرد.
 
رضایی گفت: تا این لحظه برنامه ای برای افزایش قیمت و یا سهمیه بندی سوخت اعلام نشده است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶°    ۳۸°