بازگشت ۲۶میلیارد تومان از اپراتورهای متخلف به حساب مشترکان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:33 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۷۳۹۱۱۵
تاریخ انتشار : شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام اینکه هنوز رسیدگی به شکایات زائران اربعین درباره گرانفروشی برخی اپراتورها را شروع نکرده ایم، از بازگشت ۲۶ میلیارد تومان به حساب مشترکان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رایگانی در برنامه پیگیری در خصوص تخلف برخی اپراتور‌ها در دریافت مبالغ بالای مکالمه از زائران اربعین به خبرنگار ما گفت: با توجه به درخواست وزیر ارتباطات از سازمان تعزیرات مبنی بر بازگشت ۲۶ میلیارد تومان به حساب مشترکان، سازمان ما هم در این باره اعلام آمادگی کرده است.

او افزود: برای اینکه این اقدام نهادینه شود و اپراتور‌ها دیگر چنین تخلفاتی را تکرار نکنند، لازم است اگر تخلفی شده وزیر ارتباطات این اپراتور‌ها را معرفی کند.

رایگانی ادامه داد: همچنین باید شفاف شود که این مبالغ به چه دلیل به حساب مشترکان برگشت خورده و این اضافه وجه گرانفروشی بوده و اگر در ارائه بسته اینترنت اتفاق افتاده، حتما کم فروشی است.

او گفت: البته بیشتر این هزینه‌ها شامل بسته‌های اینترنت بوده که دلیل آن تفاوت پول ملی ما با عراق مطرح شده است، اما لازم است بررسی شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات افزود: در سامانه ۱۳۵ تعزیرات موارد متعدد شکایت زائران اربعین ثبت شده که حتما وزیر محترم ارتباطات موارد را باید ارجاع دهد؛ چون تنها مرجع کامل تخصصی در این باره وزارت ارتباطات است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°