ویژه ها و چیزهای جدیدی که صدا و سیما ساخته است!

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:11 - يکشنبه 18 خرداد 1399
کد خبر : ۷۳۹۳۹۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
در برنامه امشب "ویژه ها" به ماجرای نقل قول جهانگیری از رهبر معظم انقلاب و سران سه قوه و سپس تکذیب آن، همراه با تکرار همان نقل قول و اعتراض وی به منتقدان پرداخته شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

این برنامه که رئیس دفتر رئیس جمهورريال ضمن انتقاد، از آن با عنوان "یکی از چیزهای جدید صدا و سیما" یاد کرد، تلاش شده است با بازنشر اظهارات رئیس جمهور، معاون ایشان و چند تن از وزرا درباره حیاتی بودن پیوستن ایران به اف ای تی اف FATF و ماجرای نقل قول جهانگیری از سران قوا و مقام معظم رهبری و تکرار و تکذیب های بعد از آن، افق شفاف تری در مقابل دیدگان مخاطبان قرار گیرد.

بخشی از اظهار نظرها در دور تازه کشمکش های سیاسی درباره تن دادن ایران به گروه اقدام مالی:

ظریف: تصمیم اف.ای.تی.اف (تهدید ایران) کاملا سیاسی است و ما با آن مخالفیم، اما برای منافع ملی خود، تمام اقدامات لازم را برای مقابله با تامین مالی تروریسم و پولشویی انجام داده ایم... امیدوارم برای گرفتن بهانه از دست کسانی که مخالف منافع ملی ما هستند، این لوایح تصویب شود.

رحمانی فضلی: نوع پرداختن به این خبر در رسانه های به گونه ای بوده که شرایط را بی ثبات نشان می داد. ضمن اینکه پرداختن به اف.ای.تی.اف در رسانه ها مهم است و تا حدی که مردم مطلع باشند باید به آن پرداخته شود اما نباید به گونه ای باشد که بی ثباتی و تزلزل را نشان دهد.

روحانی: نگذارید اتهام پولشویی به ما بچسبد، این به ضرر حیثیت ماست، به ضرر بانک های ماست. حالا من اصلا راجع به اف.ای.تی.اف صحبت نمی کنم چون بعضی ها حساسیت دارند و بدنشان قرمز می شود و مشکلات پیدا می کنند.

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۱°