می خواهند فراموش شود اما، فراموش شدنی نیست!

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:16 - دوشنبه 18 فروردين 1399
کد خبر : ۷۳۹۳۹۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
رهبر معظم انقلاب با اشاره به عملکرد سیاستمداران امریکایی به ویژه در تاریخ 250 سال اخیر، افزون طلبی و دست اندازی را اساس سیاست امریکا دانستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 یکی از شاخصه‌های استعمار و استکبار مجاز شمردن جنایت نسبت به ملّت‌ها و آحاد بشر است. این یکی از بلایای بزرگ استکبار در دوران جدید یعنی دوران پیشرفت علم است. پدید آمدن سلاح‌های خطرناک بلای جان ملّت‌های عالم شد. مستکبرین برای هر انسانی که، تسلیم و تابع آن‌ها نباشد هیچ ارزشی قائل نیستند.
۶ اوت سال ۱۹۴۵ میلادی - ۱۵ مرداد ۱۳۲۴ - دو شهر ژاپن را آمریکایی‌ها -در حالی‌که حتی استدلال درستی برای انجام این کار نداشتند- با بمب اتمی نابود کردند؛ صد‌ها هزار نفر کشته و چندین برابر این‌تعداد نیز در طول زمان تا امروز بر اثر تشعشات اتمی، معیوب و ناقص‌الخلقه متولد شدند.

بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این نماهنگ می‌بینید:
«در دنیا تا حالا دوبار بمب اتم استعمال شده است، هر دوبار هم به‌وسیله‌ی آمریکایی‌ها که امروز خودشان را متولّی مسئله‌ی اتمی در دنیا میدانند! دلشان هم میخواهد که این قضیّه فراموش بشود [امّا]فراموش‌شدنی نیست. این‌همه جان انسان‌ها از بین رفت، برایشان ارزشی نداشت... هر جایی که دستشان برسد و منافعشان اقتضا کند، ایجاب کند، از جنایت اِبا ندارند؛ جنایت با قتل، جنایت با شکنجه» ۱۳۹۲/۰۸/۲۹

«اینکه فرمود هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بزنید، پشتش یک منطق محکم وجود دارد. آن منطق این است که اساس سیاست آمریکا بر افزون‌طلبی و دست‌اندازی است. تاریخ آمریکا در این ۲۵۰ سالی که از عمر آن میگذرد، این را نشان میدهد.» ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۲۰°