بررسی مسابقات کشتی قهرمانی زیر 23 سال جهان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:54 - شنبه 14 تير 1399
کد خبر : ۷۳۹۴۶۵
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
دبیر فدراسیون کشتی با بیان رضایت از کسب نایب قهرمانی کشتی آزاد امیدهای جهان گفت: تیم جوان در رده های سنی امیدها و رده های پایین تر می تواند پشتیبان خوبی برای تیم ملی بزرگسالان کشور باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  انوشیروان آریامنش، مجری، در آغاز برنامه "نبض ورزش" با اشاره به نتایج مسابقات کشتی آزاد زیر ۲۳ سال (امیدها) قهرمانی جهان در مجارستان گفت: این دوره از مسابقات در "بوداپست" مجارستان تیم امید‌ها به ۳ طلا، یک مدال نقره و دو برنز دست یافتند.

دبیر فدراسیون کشتی با حضور در برنامه نبض ورزش هم با بیان اینکه در این دوره از مسابقات، کشورمان "ایران" با کسب ۱۳۹ امتیاز در رده دوم جهان قرار گرفت، گفت: امید‌های تیم ملی می‌توانند پشتیبانی خوبی برای تیم ملی بزرگسالان است.

"جلال عسگری" گفت: در پایان این پیکار‌ها، روسیه با ۱۴۵ امتیاز قهرمان شد، ایران با ۳ طلا، ۱ نقره، ۲ برنز و ۱۳۹ امتیاز عنوان دوم را کسب کرد و جمهوری آدربایجان با ۱۱۱ امتیاز در مکان سوم ایستاد.
 
"علی سوری" کارشناس کشتی به کادر فنی و مربیگری تیم ملی زیر 23 سال کشور پرداخت و گفت: 
 
سوری به انگیزه بالای کشتی گیران در مسابقات جهانی پرداخت و گفت: در هر شرایطی کشتی گیران بهتر از از نظر مربیان خود تبعیت کنند. مربی علاوه بر داشتن تجربیات مختلف دوره های سخت ورزشی را هم پشت سر گذاشته است.
 
 
در ادامه این دور از مسابقات در مجارستان فرنگی کاران کشورمان امروز، جمعه، به رقابت پرداختند.

"حسین رحمانی" در ارتباط تلفنی با نبض ورزش به کارشناسی وضعیت تیم ملی فرنگی کاران کشورمان پرداخت و گفت: در نخستین روز مسابقات فرنگی کاران در بوداپست امروز ۵ مسابقه برگزار کردند.
 
برچسب ها: کشتی ، فدراسیون ، مجارستان
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°