آخرین وضع خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:29 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۷۳۹۵۵۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش آخرین وضع خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جمشید تقی‌زاده درباره آخرین وضع خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال به خبرنگار ما گفت: امروز جلسه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیران سازمان‌های بورس و خصوصی‌سازی و مدیران عامل دو باشگاه برگزار شد و مجمع عمومی ۹۸ هم تا آخر ابان ماه تشکیل می‌شود.

او ادامه داد: با توجه به تأکیدات مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی‌فر برای واگذاری این دو شرکت مهم و بزرگ این سیزدهمین جلسه‌ای بود که جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی با حضور مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره سایر مسئولان خصوصی‌سازی و بورس تشکیل شد.

معاون حقوقی و مجلس وزارت ورزش افزود: خوشبختانه در دو جلسه گذشته تصمیم گیری های مناسبی شد و دو کارگزار و نهاد مالی مشخص شدند که هم پرسپولیس و هم استقلال امروز با حضور همان کارگزاران و مسئولان بورس و خصوصی‌سازی با حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل جلسه دادند.

تقی‌زاده عنوان کرد: با توجه به زمان‌بندی که به کارگزاران و مدیران عامل ارائه کردیم قرار شد یک روز در میان جلسات را در خود باشگاه‌ها به صورت اختصاصی برگزار کنند.

در گام بعدی اصلاح ساختار مالی، قرار است برنامه مدونی با کارگزاران هر دو شرکت ظرف زمان مناسبی با هماهنگی هیئت مدیره و مدیرعامل به ما ارائه شود.

او درباره مدلی که طبق آن واگذاری صورت می‌گیرد نیز توضیحاتی ارائه کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°