۱۳ آبان روز دشمنی آمریکا با مردم ایران است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:32 - دوشنبه 05 خرداد 1399
کد خبر : ۷۳۹۶۱۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸
وزیر آموزش و پرورش؛
حاجی میرزایی در مراسم نواخته شدن زنگ ملی استکبار ستیزی در مدارس کشور گفت: ۱۳ آبان روزی بزرگ در فرهنگ و تاریخ کشور ماست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "محسن حاجی میرزایی" در این مراسم که به صورت نمادین در دبیرستان علی اکبر داور در منطقه ۷ آموزش پرورش شهر تهران برگزار شد افزود: آمریکا شدیدترین تحریم‌ها را علیه مردم ما اعمال کرده و هدفش تحمیل بیشتر فشار بر ملت ایران است.
او گفت: هدف آمریکا نابود کردن اقتصاد و جامعه ایران است و در یک سال گذشته نیز ملت ایران با جدیت و اهتمام ملی روز‌های سخت را پشت سر گذاشت و توطئه آمریکا را به شکست کشاند.
حاجی میرزایی افزود: رویداد‌های مهمی که در ۱۳ آبان رخ داده است وجه اشتراکی دارد که همه آن‌ها دشمنی آمریکا با مردم ایران است.
وی تاکید کرد: لانه جاسوسی مکانی بود که برای نابودی ایران عمل می‌کرد و توسط دانشجویان ما تسخیر شد.
 
وزیر آموزش و پرورش گفت: مردم ایران نشان دادند که زیر بار زور و ذلت نمی‌روند و این را در ۴۰ سال گذشته به استکبار و ایادی اش نشان دادند.
حاجی میرزایی افزود: قدرت و صلابت مردم ایران در این سال‌ها به آمریکا نشان داده شد و این ایستادگی و مقاومت همچنان ادامه دارد.
 
وزیر آموزش و پروش در حاشیه این مراسم وجه مشترک رویدادهای مهم 13 آبان را دشمنی آمریکا و پیروزی ملت ایران دانست . آقای حاجی میرزایی گفت : اسناد جاسوسی آمریکا در کتب درسی گنجانده خواهد شد.
 
زنگ ملی استکبار ستیزی همزمان با ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در مدارس سراسر کشور نواخته شد. در این مراسم دانش آموزان شعار‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
 
برچسب ها: 13 آبان ، استکبار ، جاسوسی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°