رفتیم فینال؛ تا خودِ اسرائیل!
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:25 - پنجشنبه 03 مهر 1399
کد خبر : ۷۴۴۴۳۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
به بی اعتقادان به ولایت و روشنفکرانِ مخالف سردادن شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل توصیه می شود این دو نامه را نخوانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 شهید حسن طهرانی مقدم، فرمانده دوران دفاع مقدس و پیش برنده صنایع موشکی ایران در یادداشتی به رهبر معظم انقلاب، همراه با تشکر از ایشان بخاطر ملاقاتی صمیمانه و خانوادگی، خبر رسیدن به فینال یکی از طرح های مهم موشکی را می دهد.
 
رهبر انقلاب نیز در پاسخ، این موفقیت را نشانگر معجزه عزم راسخ انسان های مومن بر می شمارند و برای شهید طهرانی مقدم و یارانش دعای خیر می کنند.
رفیتم فینال؛ تا خودِ اسرائیل!
متن این نامه ها به شرح زیر است:
بسمه تعالی
محضر فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله عظمی خامنه‌ای
سلام علیکم؛ با اهدای نیت و احترام
از پذیرفته شدن خانواده ام جهت تشرف حضوری به محضر حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آورم و اعلام می‌دارم.

بنده و خانواده ام فدای شما نائب امام زمان و نور حیدری، .... خداوند عزوجل شاهد است آنچه داریم در جهت اخذ رضایت شما و اطلاع راه و هدف شما که همان تحقق اسلام ناب و سیره اهل بیت است به کار می‌گیریم.

در تمامی این مراحل شاهد لطف و عنایات بی کران الهی بودیم. تو پای به در نه هیچ مپرس خود راه بگویدت که، چون باید رفت.

الحمدالله. عجب خدای کریم و مهربانی داریم. راستش را بخواهید لطف و اعطای بی حد و مرز او ما را بی محابا و پرجرات ساخته است. آقا و مولای ما می‌خواهم دستان الهی و پرقدرت شما را پر کنم و پشت شما را محکم‌تر قربت الی الله می‌خواهیم علی زمانه را یاری دهیم. اگر ما در زمان مولای خود علی ع نبودیم برای یاری او قیام کنیم و فدای حسین بن علی ع شویم... این عقده در دلم مانده است می‌خواهیم در رکاب شما نائب، ولی عصر عج آن را جبران کنیم که سینه ما سپر شما باشد یابن زهرا و‌ای نوری از بارقه‌ی امیرالمومنین.

خلاصه آقا رفتیم سراغ فینال طرح و نقطه اوج بازدارندگی و اقتدار این نظام الهی یعنی دستیابی به موشک فوق سریع واکنش سریع در برد هدف اسرائیل و دستیابی به موشک حامل ماهواره.

دست‌نوشته رهبر انقلاب در تقدیر از شهید طهرانی مقدم و همکارانش
رفیتم فینال؛ تا خودِ اسرائیل!

متن دست‌نوشته حضرت آیت الله خامنه‌ای به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
شما به کمک و هدایت خداوند علیم و قدیر توانسته‌اید کار بزرگی را به سامان برسانید. این، بار دیگر معجزه‌ی توانایی‌های عزم راسخ انسان مؤمن را در معرض نگاه ما می‌گذارد و ما را امیدوارتر از همیشه به همت و تلاش برمی‌انگیزد.

از پیشروی در راه شناختن هدف‌های بلند و راه‌های میان‌برُ برای رسیدن به آن و آنگاه همت گماشتن و گام برداشتن خسته نشوید؛ به ایستگاه‌های میان راه دلخوش و قانع نشوید؛ به خدای بزرگ اعتماد کنید و همه توان خود را به عرصه بیاورید. خداوند یار و نگهدار شما مردان مؤمن و دانشمند و پرتلاش باد.

سید علی خامنه‌ای
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°