مدیرعامل پیام مشهد: برای ما حاشیه درست می کنند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:05 - دوشنبه 05 خرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۶۶۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
مدیرعامل باشگاه پیام مشهد با تکذیب قضیه برگشت چک های بازیکنان تیم والیبال پیام گفت: این موضوع صحت ندارد و این ها حاشیه هایی است که برای ما و تیممان درست می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 علی شیخ الاسلامی مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در مصاحبه با شبکه خبر گفت: ما انقلاب کردیم در والیبال خراسان که توسط شخص بنده صورت گرفت و من گروهی را کنار گذاشتم که ۱۲ سال بر والیبال حکمفرما بودند و هر کاری دلشان می‌خواست با والیبال می‌کردند و من این کار را کردم و شخصا پایش هم ایستاده ام و این مسئله را صد در هزار تکذیب می‌کنم این طور نیست و این‌ها حاشیه‌هایی است که برای ما درست می‌کنند.

شیخ الاسلامی افزود: باشگاه سبزجامگان پیام سال گذشته وارد تیم داری در والیبال شد و پارسال حمایت شهرداری را داشتیم که قرار بود ۱۰۰ درصد حمایت کنند که بنا به دلایلی ۵۰ درصد حمایت کردند و ۵۰ درصد ماند که افتاد به سال جدید و باشگاه برای سال جدید باید نسبت به تسویه حساب بازیکنان و کادر فنی اقدام کند.
 
او گفت: باشگاه ما شخصی است و خود من تیم را اداره می‌کنم؛ و من خودم دسته چک ندارم. ما طبق توافقی که کردیم با نمایندگان بازیکنان و مربیان مبلغی نقدی به بازیکنان داده شد و بخشی هم چک داده شد که باید برج ۹ پرداخت شود. به کادر فنی هم چک دادیم و این چک‌ها را خود من دادم و به فدراسیون هم دادم و این طور هم نیست که این حساب از سال ۹۵ کار نکرده باشد و یا صاحبش در قید حیات نباشد. تاریخ چک‌ها ۲۰ آذر بود که با مذاکراتی قرار شد ۱۵ روز دیرتر پرداخت شود و این‌ها همه حاشیه‌هایی است که برای ما درست می‌کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°