ادامه حملات رژیم صهیوینستی به غزه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 10 مرداد 1400
کد خبر : ۷۴۴۶۷۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
حملات هوایی رژیم صهیوینستی به نوار غزه دومین روز ادامه دارد. در حملات امروز ۱۴ فلسطینی دیگر شهید شدند تا شمار شهدا به ۲۴ نفر برسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 بر اثر این حملات بیش از ۱۰۰ فلسطینی هم زخمی شدند. در پاسخ به حملات اشغالگران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد همه شهرک‌های صهیونیست نشین و بسیاری از شهر‌ها در سرزمین‌های اشغالی هدف ‏موشک‌های مقاومت قرار گرفته است و این حملات ادامه خواهد یافت.
 
در دومین روز تبادل آتش میان غزه و فلسطین اشغالی در پی ترور عضو بلندپایه جهاد اسلامی، مقاومت از لحظات اولیه صبح امروز چندین راکت به سمت شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرد و آژیر‌های هشدار در این شهرک‌ها به صدا در آمده است.

رژیم صهیونیستی دیروز (سه شنبه/۲۱ آبان) با هدف ترور دو عضو ارشد جهاد اسلامی دو حمله به غزه و دمشق انجام داد. در حمله به غزه به هدف خود رسید و «بهاء ابوالعطا» از فرماندهان عالیرتبه شاخه نظامی جهاد اسلامی به شهادت رسید، اما در حمله دوم به دمشق ناموفق بود و «اکرم العجوری» هدف این حمله آسیبی ندید و پسرش «معاذ» به شهادت رسید.

در پی این دو اقدام رژیم صهیونیستی، پاسخ راکتی و موشکی مقاومت آغاز شد و «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی اعلام کرد، تل‌آویو شروع کننده بوده، اما تمام‌کننده نخواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °