۴۰ کشته و زخمی در امریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:51 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۷۴۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد؛
بر اثر ۴۸ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا، دست کم ۲۰ نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر دیترویت در ایالت میشیگان دو نفر کشته شدند. پلیس اعلام کرد جسد این دو نفر را در یک خانه پیدا کرده است.
در حادثه‌ای دیگر در شهر پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا دو نفر کشته شدند. پلیس گفت دو قربانی داخل خودرو به قتل رسیده اند.
در یک درگیری خانوادگی در شهر کلولند در ایالت اوهایو دو نفر زخمی شدند. در حادثه مشابه دیگری در شهر کرست ویو در ایالت فلوریدا نیز دو نفر کشته شدند.
در درگیری بین سرنشینان دو خودرو در شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا نیز دو نفر زخمی شدند.  ۱۴ مورد از تیراندازی‌های در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی ۲۴ ساعت سه شنبه تا چهارشنبه و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد، بر این اساس ۹۳ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۶ نفر کشته و ۴۳ نفر زخمی شده اند. ۲۶ مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
بر این اساس طبق گزارش‌های منتشر شده، در ۴۸ ساعت گذشته، ۱۴۱ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۵۶ نفر کشته و ۶۳ نفر زخمی شده اند.
 با توجه به اینکه گزارش‌های تیراندازی‌ها در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا معمولا ۴۸ ساعت پس از وقوع کامل می‌شود، آمار نهایی تیراندازی‌های ۲۴ ساعت چهارشنبه تا پنجشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز جمعه منتشر می‌شود.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°