اگر کارت سوخت ندارید نگران نباشید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 30 شهريور 1400
کد خبر : ۷۴۴۷۷۸
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی: کسانی که به هر دلیل کارت سوخت ندارند نگران نباشند سهمیه آنها در کارتشان تا 6 ماه ذخیره می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رضایی در بخش خبری ۱۳ شبکه خبر گفت: کسانی که کارت سوخت ندارند اگر که درخواست نداده اند سریعا درخواست بدهند و اگر درخواست داده اند و هنوز کارت سوختشان را نگرفته اند علی القاعده باید با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا نشانی پست دات آی آر بررسی کنند که کارتشان کجاست و امروز هم دفاتر پستی فعالند می‌توانند مراجعه کنند و کارت سوختشان را بگیرند.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی افزود: متاسفانه تا دیروز ۷۳۰ هزار کارت سوخت در باجه معطله پست داشتیم که خواهشم این است صاحبان کارت‌ها زودتر برای دریافت کارت سوختشان اقدام کنند.

او با اشاره به این که خودرو‌های دولتی سهمیه‌ای ندارند در خصوص تاکسی‌های اینترنتی توضیح داد: تمهیدی که وزارت کشور درخصوص تاکسی‌های اینترنتی اندیشیده این است که به آن‌ها اطلاع داده شد که ما به التفاوت نرخ اول و دوم در مقدار پیمایشی که انجام می‌دهند به شکل اعتبار در کارت بانکی راننده تاکسی‌های اینترنتی شارژ می‌شود.

رضایی همچنین گفت: درباره وانت بار‌ها هم اطلاعیه‌ای شرکت ملی پخش منتشر خواهد کرد و وانت بار کم مصرف و پر مصرف را مشخص خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴.۵۹°    ۲۷.۹۹°