محدویت کارت سوخت جایگاه‌داران برداشته شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۴۴۷۸۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: افراد فاقد کارت سوخت، با استفاده از کارت جایگاه‌داران می‌توانند تا سقف ۶۰ لیتر در هربار سوخت‌گیری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 امیر وکیل‌زاده مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با اعلام دروغ بودن اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌های معاند درباره تجمع و آتش‌سوزی در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور اظهار کرد: همه این اخبار کذب و دسیسه‌سازی دشمنان در رسانه‌های معاند بوده است و خوشبختانه همه جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور در آرامش کامل قرار دارند و عرضه سوخت به هموطنان بدون هیچگونه کمبود و یا مشکلی در حال انجام است.

وی تاکید کرد: کنترل جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور ادامه دارد و گزارش‌های دریافت شده از همه مناطق، حاکی از جوی آرام در مبادی عرضه سوخت در کشور است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره مقدار مصرف بنزین در روز پنجشنبه (۲۳ آبان‌ماه) در کشور گفت: مصرف بنزین روز گذشته در مقایسه با پنجشنبه هفته گذشته (۱۶ آبان‌ماه) تنها اندکی (۳ تا ۴ درصد) افزایش یافته است که این موضوع نشان از تراکم عادی در جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر لزوم پیگیری برای دریافت کارت هوشمند سوخت از سوی مالکان خودرو که هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند، افزود: این افراد بی‌گمان سهمیه خود را دریافت می‌کنند و با توجه به سهمیه ذخیره مورد نظر تا ۶ ماه آینده در کارت سوخت شخصی، این افراد بدون نگرانی و هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام و یا دریافت کارت سوخت شخصی خود اقدام کنند.

وکیل‌زاده افزود: با توجه به این که محدویت سوخت‌گیری از طریق کارت سوخت جایگاهداران تا سقف ۲۰ لیتر برداشته شده است، افرادی که کارت سوخت ندارند، می‌توانند با استفاده از کارت سوخت جایگاهداران تا سقف ۶۰ لیتر در هر بار سوخت‌گیری کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °