افزایش نرخ کرایه تاکسی نداریم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:47 - شنبه 16 آذر 1398
همه مدارس استان قزوین و شهرهای کوهرنگ، فارسان، مهاباد، پیرانشهر، نقده و محمدیار فردا تعطیل است مدارس بوشهر (نوبت صبح ابتدایی)، سلماس (ابتدایی و متوسطه اول)، بوکان (ابتدایی) و سردشت (نوبت صبح ابتدایی و متوسطه اول) نیز فردا تعطیل هستند پیش از این همه مدارس استان گلستان تا ظهر سه‌شنبه (۱۹ آذر) تعطیل اعلام شد بارندگی در بیشتر مناطق کشور هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی و نفوذ سامانه جدید بارشی به جنوب کشور (برای فردا) خبر داد هموطنان از تردد و توقف در اطراف رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند پلیس راهور ناجا: همراه داشتن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی و برف‌گیر الزامی است
کد خبر : ۷۴۴۸۳۲
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور: با توجه به اینکه در حوزه تاکسیرانی سهمیه مناسب برای رانندگان تاکسی درنظر گرفته شده قاعدتا ما افزایش نرخ کرایه تاکسی در کشور نخواهیم داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مرتضی ضامنی در برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: درصورتیکه به این نتیجه برسیم که سهمیه بنزین درنظر گرفته شده کافی نباشد، رایزنی های لازم را برای افزایش سهمیه انجام خواهیم داد. سیاست ها بر این است تا افزایش قیمت نداشته باشیم

او درباره نظارت بر تاکسی های اینترنتی گفت: برای تاکسی های اینترنتی هم سهیه لازم برای ناوگان متناسب با پیمایشی که انجام می دهند درنظر گرفته شده است و وزارت کشور بر آن نظارت داردند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: جلسات متعددی در حوزه تاکسیرانی صورت گرفته است و بنابراین افزایش نرخ کرایه تاکسی در کشور نخواهیم داشت.

مردم در صورت مشاهده تخلف به سازمان تاکسیرانی شهرداری ها مراجعه کرده و یا در پرتال سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهری شکایت های خود را ثبت کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°