ثبات بازار، پس از اصلاح قیمت بنزین

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:06 - جمعه 09 اسفند 1398
کد خبر : ۷۴۴۹۱۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
وزیر صنعت معدن و تجارت از ثبات بازار، پس از اصلاح قیمت بنزین خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای رحمانی در نشست ستاد تنظیم بازار با تشریح اقدامات این ستاد گفت: اتاق بازرگانی و تشکل‌های صنعتی، قیمت‌ها را از مبدا تولیدِ کالا کنترل می‌کنند و اجازه افزایش قیمت را نمی‌دهند.
وزیر صمت افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز فروش فوق العاده همراه با تخفیف گذاشته اند که قرار است این اقدام را افزایش دهند.
آقای رحمانی از اعضای ستاد به ویژه تعزیرات، بازرسان اصناف و دادستانی‌ها خواست همزمان با نظارت جدی، با تخلفات سریع و موثر برخورد کنند.
 
 
اطلاعیه شماره یک سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان درخصوص ممنوعیت افزایش قیمت کالاها صادر شد.
در این اطلاعیه تاکید شده براساس مصوبه جلسه کارگروه تنظیم بازار، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه افزایش نرخ بنزین ممنوع است. سازمان حمایت ضمن رصد و پایش بازار و کسب اطلاعات از همه مراکز توزیع با هر گونه افزایش قیمت برخورد خواهد کرد. ضمن اینکه با هماهنگی سازمان تعزیرات رسیدگی به این پرونده‌ها در اولویت برخورد و صدور رای خواهد بود.
سازمان حمایت از مردم درخواست کرده هرگونه تخلف را از طریق سامانه 124 و یا اپلیکیشن آپ گزارش کنند تا سریع به آن رسیدگی و با متخلفین برابر قانون برخورد شود . اطلاعیه سازمان حمایت به منزله ابلاغیه رسمی و اجرای آن در همه واحدهای اقتصادی ذینفع الزامی است.
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°