تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:26 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۹۱۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
سازمان سنجش آموزش کشور با تمدید مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ اعلام کرد: داوطلبانی که تاکنون موفق به انتخاب رشته در این مرحله نشده اند می‌توانند تا پایان فردا به انتخاب رشته اقدام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۲۲/۸/۹۸ بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ می‌رساند: به منظور مساعدت با داوطلبانی که تاکنون موفق به انتخاب رشته در این مرحله نشده اند مقرر شده است به آن‌ها اجازه داده شود تا پایان روز سه شنبه مورخ ۲۸/۸/۹۸ به انتخاب رشته اقدام کنند لذا متقاضیان لازم است بر اساس مندرجات راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه مورخ ۲۲/۸/۹۸ به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود حداکثر تا زمان تعیین شده منحصرا از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام کنند.
ضمنا داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند نیز در صورت تمایل می‌توانند به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق الذکر اقدام کنند.
مهلت انتخاب رشته برای رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی نیز تا ۲۸/۸/۹۸ تمدید می‌شود لذا داوطلبان لازم است به اطلاعیه‌ای که در این خصوص از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش آن دانشگاه منتشر می‌شود توجه کنند.
برچسب ها: ارشد ، انتخاب رشته ، تمدید
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۹°