جاماندگان طرح "حمایت معیشتی "
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:11 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۹۵۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: جاماندگان طرح حمایت معیشتی از هفته آینده با کد دستوری #۶۳۶۹* وضعیت خود را پیگیری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای درباره جاماندگان طرح حمایت معیشتی اعلام کرد: افرادی که در فهرست مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت قرار نگرفته‌اند، می‌توانند از اواسط هفته آینده از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند.
این وزارتخانه هیچ پیامکی در خصوص یارانه ارسال نمی‌کند.
 
در این اطلاعیه آمده است: هر زمان درخواست این گروه از هموطنان مورد تایید قرار گیرد، مبلغ بسته حمایت معیشتی از ابتدای اجرای طرح به حساب آنان واریز خواهد شد.

دولت برای حمایت از معیشت مردم از محل افزایش قیمت بنزین که در برگیرنده ۶۰ میلیون ایرانی است، مبالغ تعیین شده برای نخستین گروه از مشمولان طرح شامل ۲۰ میلیون نفر را امشب (شامگاه دوشنبه27 آبان 98) به حساب آنان واریز می کند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در دو نوبت بعدی تا اوایل هفته آینده ۴۰ میلیون نفر مشمول باقی‌مانده، مبالغ خود را دریافت خواهند کرد.

براساس این اطلاعیه شهروندان از هرگونه مراجعه حضوری به این وزارتخانه و ادارات استانی خودداری کنند.

کارگران، کارمندان، معلمان، روستاییان و عشایر، مستمری بگیران، مددجویان کمیته امداد، مددجویان بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان و اقشار کم درآمد از گروه‌هایی به حساب می‌آیند که بسته‌های حمایتی به آن‌ها پرداخت می‌شود.
برچسب ها: حمایتی ، یارانه
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۹°