رشد ۲۴ درصدی بودجه تهران در سال ۹۹
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:04 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۹۶۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
استاندار تهران گفت: با توجه به رشد ۲۴ درصدی بودجه استان تهران، بودجه سال آینده این استان ۹۶۲ میلیارد تومان برآورد شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به نحوه ساماندهی شهرک‌های صنعتی گفت: در مورد ساماندهی هشت بافت صنعتی در استان تهران با توجه به اینکه نقشه و مساحت موردنظر آن‌ها شفاف نبود مقرر شد شرکت شهرک‌های صنعتی نقشه پیشنهادی را ظرف ۲ هفته به کارگروه زیربنایی ارائه دهد و تا یک ماه آینده در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه در دستور کار قرار گیرد.
 استاندار تهران درباره تدوین بودجه سال آینده استان تهران گفت: دو سناریو برای تدوین بودجه در سال آینده مطرح شده که یکی نظام درآمد هزینه‌ای است که پیشنهاد آن توسط دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شده و سناریوی دوم تدوین بودجه مانند هر سال می‌باشد.
 وی ادامه داد: برای سال آینده بودجه استان تهران ۹۶۲ میلیارد تومان برآورد شده که رشد ۲۴ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد و بیشتر هدف ما تدوین بودجه به صورت نظام درآمد هزینه‌ای است تا رفاه، تحرک و توسعه بیشتری برای استان فراهم شود.
 محسنی بندپی درباره ماهیت بودجه هزینه‌ای گفت: بودجه هزینه‌ای بیشتر موضوع اضافه کار، حقوق و مزایا را دربرمی‌گیرد تا انگیزه‌ای فراهم شود و به دنبال آن انتظار ما از دستگاه‌ها جهت انجام وظایف در سطح استان بیشتر می‌شود.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۹°