هشدار تعزیرات به محتکران و گران فروشان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:27 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۴۹۶۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران: با همه کسانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین، احتکار و گران فروشی می‌کنند بدون تعارف برخورد جدی خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حسین ایزدی در حاشیه گشت مشترک تعزیرات افزود: نمی‌توانیم ادعا کنیم که افزایش قیمت بنزین هیچ تأثیری بر قیمت کالا و خدمات ندارد و هدف ما پایش این اثرات و اداره آن است.
 وی گفت: فضای روانی این موضوع تأثیراتی روی قیمت‌ها خواهد داشت اما مهم این است که مجموعه‌های ناظر پای کار هستند و محکم و جدی و با برنامه اقدام می‌کنند.
 ایزدی افزود: امروز حداقل ۱۰ گشت مشترک تعزیرات را با همکاری اتاق اصناف و سازمان صمت استان تهران و پلیس امنیت اقتصادی در همه نقاط تهران برقرار کردیم و در مجموع اثر جدی تأثیرگذار ناشی از افزایش قیمت بنزین در افزایش قیمت کالا و خدمات ندیدیم.
 وی گفت: حتی گوشت قرمز در مقایسه با هفته گذشته ۱۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشت و این نشانه مثبتی است.
 رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: در هر حال اگر عده‌ای بخواهند کالاهایشان را مخفی و احتکار کنند بدون تعارف با آن‌ها برخورد می‌شود و البته ما گزارش‌های محدودی از عرضه نکردن برخی کالا‌ها را داریم که همین امروز رصد کردیم و با متخلفان برخورد شد.
در گشت تعزیرات مشترک امروز مصاحبه‌های متعددی در خصوص قیمت میوه، گوشت، مرغ و شیرینی داشتیم که عمده فروشندگان کالاهایشان را به قیمت هفته قبل ارائه می‌کردند و حتی در خصوص قیمت گوشت قرمز و مرغ با کاهش روبرو بودیم، اما قیمت میوه اندکی افزایش یافته بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۹°