اختتامیه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:46 - جمعه 11 مهر 1399
کد خبر : ۷۴۵۰۲۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در بخش دیداری هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه تندیس درخت معرفت به آقای علی رئیسی از صدا و سیمای مرکز اصفهان برای پویانمایی‌ها و خانم محبوبه معافی از صدا و سیمای مرکز کرمان برای گزارش خبری «مردی که غریبه نیست» رسید.

همچنین در این مراسم از خانم زهرا شفیعی خبرنگار حوزه کتاب خبرگزاری صدا و سیما در تهران برای گزارش‌های خبری «بحران کاغذ» و «نمایشگاه کتاب» قدردانی شد.

از آقای امین طرفی جلالی بعنوان صاحب تندیس درخت معرفت برای برنامه‌های ترکیبی صدا و سیمای مرکز خوزستان تجلیل شد.

در بخش شنیداری تندیس درخت معرفت به آقای عرفان شهبازی از رادیو گیلان رسید و از خانم صفیه آقاجانی از رادیو نمایش و آقای علی اسماعیلی از رادیو معارف قم و آقای آرش بائی از رادیو گیلان تقدیر شد.

در بخش گفتگوی رسانه‌های نوشتاری تندیس درخت معرفت به آقای صادق وفایی از خبرگزاری مهر رسید و آقایان سید صابر محمدی از روزنامه جام جم، یاسر نوروزی از روزنامه هفت صبح و مصطفی وثوق کیا از روزنامه صبح نو شایسته تقدیر شدند.

در بخش گزارش رسانه‌های نوشتاری از آقای سیدمهدی موسوی تبار از روزنامه فرهیختگان و خانم‌ها مهسا کلانکی از خبرگزاری کتاب ایران و زهرا جعفری از روزنامه فرهیختگان و آقای شهاب دارابیان از خبرگزاری کتاب ایران تقدیر شد.

در بخش تیتر رسانه‌های نوشتاری نیز از آقایان سیدغیاث الدین ملک حسینی از روزنامه خبر جنوب شیراز و محمدصادق علیزاده از روزنامه جام جم قدردانی شد.

در بخش نقد و مقاله تخصصی رسانه‌های نوشتاری نیز از آقای سعید ناظمی از روزنامه آرمان امروز تقدیر شد.

همچنین در بخش یادداشت تندیس درخت معرفت به آقای هادی حسینی نژاد از خبرگزاری کتاب ایران رسید و از خانم مائده مرتضوی از روزنامه سازندگی تجلیل شد.

در بخش‌های خبر، طنز و عکس رسانه‌های نوشتاری نیز به ترتیب از خانم زلیخا کرمی از خبرگزاری کتاب ایران - همدان، آقای وحید حاج سعیدی از پایگاه خبری آساخبر استان گلستان تقدیر و تندیس درخت معرفت به آقای امیر غلامی از خبرگزاری کتاب ایران رسید.

چهره تجلیلی رسانه‌های دیداری نیز آقای علی دهباشی مدیر مجله بخارا و در بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری نیز خانم نیلوفر زندیان مدیر گروه کتاب رادیو فرهنگ معرفی شد.

هیئت داوران هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه آقایان سیف الله صمدیان، حمیدرضا بیدقی، افشین داورپناه، حمید محمدی، حمید ابراهیمی، رضا ساکی و علیرضا بهرامی بودند.

همچنین هدایای برگزیدگان هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه از سوی مؤسسه خانه کتاب، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانک صادرات ایران، معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اهدا شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۸°