حذف قبوض کاغذی گاز؛ از امروز

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:48 - پنجشنبه 19 تير 1399
کد خبر : ۷۴۷۱۰۱
تاریخ انتشار : جمعه ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
سخنگوی شرکت ملی گاز از حذف قبوض کاغذی از امروز خبر داد و افزود: برای رفاه حال مشترکان به کسانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، دو ماه دیگر فرصت داده‌ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمد عسگری با بیان این‌که تاکنون حدود ۶۰ درصد افراد در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: برای مشترکانی که ثبت‌نام کرده‌اند، قبوض کاغذی گاز ارسال نمی‌شود، اما برای آن‌هایی که ثبت‌نام نکرده‌اند، مهلت ارسال قبوض کاغذی گاز تا دو ماه تمدید شده‌است اما از همه مردم تقاضا داریم زودتر ثبت‌نام خود را در این طرح تکمیل کنند.

وی با اشاره به راهکار‌های ثبت‌نام حذف قبوض کاغذی گاز افزود: هر استان راهکار‌هایی را برای این مساله اعلام کرده که در هرکدام از قبوض کاغذی گاز اعلام شده است اما در مجموع دو راهکار ملی برای این مساله درنظر گرفته شده است.
راهکار اول مراجعه مشترک به سایت و ثبت‌نام و تکمیل فرایند کار است.

 در راهکار دوم هر مشترک می‌تواند برای هر شماره تلفن بی‌نهایت اشتراک وارد کند که برعکس آن نیز ممکن است. به عبارت بهتر اگر یک مشترک مالکیت چند کنتور گاز را در اختیار داشته باشد، می‌تواند برای همه این کنتور‌ها از یک شماره تلفن برای دریافت قبوض گاز استفاده کند و یا اگر در یک ساختمان کنتور گازی به صورت مشاء مورد استفاده قرار گیرد، همه اعضای آن ساختمان می‌توانند با وارد کردن شماره تلفن‌های متفاوت خود، وضعیت قبض گاز را مشاهده کنند.

سخنگوی شرکت ملی گاز درباره نحوه ثبت‌نام برای حذف قبوض کاغذی گاز، گفت: مشترکان می‌توانند با ارسال پیامک "۱*شماره اشتراک" به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴ برای حذف قبوض کاغذی گاز اقدام کنند.
 
پیش بینی شده با اجرایی شدن طرح حذف قبوض کاغذی برای همه ۲۳ میلیون مشترک، سالیانه حدود ۸۵ میلیارد تومان در هزینه‌ها صرفه جویی شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۸°