اینترنت عمومی در 10 استان وصل شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:25 - شنبه 17 خرداد 1399
کد خبر : ۷۴۷۳۰۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
دسترسی به اینترنت خانگی در 10 استان کشور امکان پذیر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در ۱۰ استان کشور به اپراتور‌ها ابلاغ شده و هم اکنون اینترنت خانگی در این استان ها وصل شده است.

بر این اساس اینترنت ثابت در استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام رفع محدودیت شده است.
 
باشگاه خبرنگاران جوان و برخی از خبرگزاری ها نیز از وصل مجدد اینترنت ثابت مابقی استان ها تا امشب خبر دادند و افزودند اینترنت موبایل هم پس از اتصال اینترنت خانگی و ثابت برقرار می شود.

در چند روز گذشته و همزمان با آشوبگری ها به بهانه افزایش قیمت بنزین، اینترنت به دلایل تهدید‌های امنیتی قطع شده بود که خشم بدخواهان کشور، به ویژه دولت امریکا و متحدان غربی و عربی اش را به دنبال داشت.
 
رژیم صهیونیستی نیز که با رویای دامن زدن به ناآرامی ها و بر هم زدن امنیت داخلی ایران به فضاسازی در اینترنت دل بسته بود، خشمگین از قطعی اینترنت، دولت های غربی را به افزایش فشار بر ایران تشویق می کرد.
 
قطعی چند روزه اینترنت در ایران اگرچه مشکلات متعددی در روند پیشین ارتباطات مجازی به همراه داشت، اما فرصتی طلایی برای آزمایش شبکه ملی ارتباطات بود و این امکان را برای سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی فراهم کرد تا در کمترین زمان، عمده ترین کاستی های خود را شناسایی کنند.
 
در روزهای قطعی اینترنت، تعاملات بانکی و خدمات عمومی تحت سرورهای ایرانی برقرار بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۴°