راههای تقویت و رونق تولید داخلی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:35 - جمعه 02 اسفند 1398
کد خبر : ۷۴۷۳۴۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تولید کننده وقتی مورد تکریم قرار بگیرد و راه را باز ببیند به فعالیت تولیدی اش سرعت می بخشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 علی آقامحمدی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر از خیز و نهضت و جهش بخش خصوصی برای تولید خبر داد و گفت: تولید طبیعتا در اشل کوچک و پراکنده کم دوام خواهد بود و صرفه اقتصادی مناسبی هم ندارد، اما همکاری تولیدکنندگان با هم موجب می‌شود اشل بزرگ تولیدی فراهم شود که هزینه تولید را کاهش می‌دهد و کار را اقتصادی می‌کند.

او نقش رسانه‌ها را هم در راه افتادن چرخ تولید داخلی مهم دانست و گفت: نقش رسانه‌ها مهم است آن‌ها باید موج تولید را نشان دهند و مردم را به باور برسانند که تولید زنجیره‌ای و تجمیع شده و مشارکت تولیدکنندگان ممکن است و کالای تولیدی داخل با کیفیت و به صرفه است.

آقامحمدی با بیان این که تولید در کشور در حال حاضر به نهضت و جهش تبدیل شده افزود: باید دولت و نهاد‌های مسئول تولیدکنندگان را گرد هم آورند و سامان ببخشند و خود تولیدکنندگان و صنوف تولیدی نیز یکدیگر را پیدا کنند و تولید کنندگان باید تجمیع تقاضا و زنجیره کنند تا با مشارکت بتوانند به کارشان رونق بدهند و صرفه اقتصادی را بالاببرند. در تجمیع و زنجیره تولیدی مشکلات راحت‌تر حل می‌شود و هزینه‌های تولید بسیار کاهش می‌یابد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°