اخبار مشروح ۱۳، یکشنبه ۳ آذر ۹۸

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:51 - چهارشنبه 07 خرداد 1399
کد خبر : ۷۴۷۳۷۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
ایرانیان، امروز در چندین شهر استان مازندران، در استان کرمانشاه، و همچنین در چند شهر دیگر در استان‌های مختلف، در ادامه راهپیمایی‌های روز‌های اخیر در کشور، با حضوری گاهانه در خیابان‌ها، آشوبگری و اغتشاش را محکوم کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مهمترین عناوین اخبار مشروح ۱۳ امروز اختصاص دارد به:

*مردم تهران همانند سایر هموطنان، فردا در اجتماعی بزرگ، بیزاری خود را از آشوب و ناامنی و اغتشاش اشرار، ابراز خواند کرد. این تجمع مردمی، ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه فردا، در میدان انقلاب تهران برپا خواهد شد.


*دود اغتشاش آشوبگران تعلیم دیده که مجهز آمده بودند تا حاصل زحمت مردم را در ثانیه‌ای طعمه شعله‌های آتش کنند در چشم مردم رفت.

*وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی از رفع اختلال در کد دستوری #۶۳۶۹* تا ساعاتی دیگر خبر داد.

*رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت : یارانه معیشتی به ۶۰ میلیون نفر پرداخت شده است . آقای نوبخت گفت: برای افرادی که پس از بررسی مجدد مشمول دریافت یارانه معیشتی می‌شوند، ماه آینده دو نوبت واریز انجام می‌شود.

*رئیس قوه قضائیه گفت : علوم انسانی اسلامی باید به کمک اجرای عدالت و مبارزه با فساد بیاید .

 
*آقای روحانی در این سفر ، از مناطق زلزله زده استان بازدید می کند . رئیس جمهور همچنین ، طرح مهم راه‌آهن میانه به بستان‌آباد را افتتاح خواهد کرد .  

*نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرایط برات یا سند تضمین را در لایحه تجارت مشخص کردند.


*ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش‌بنیانی که در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعالیت کنند ، حمایت خواهد کرد. ....
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°