زیرساخت های لازم برای استفاده از گاز سی ان جی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:06 - يکشنبه 15 تير 1399
کد خبر : ۷۴۷۳۸۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
پرونده روز؛
رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی کشور: زیر ساخت های لازم برای استفاده از گاز سی ان جی در کشور فراهم شده و جایگاه ها با استاندارد بالا آماده خدمات رسانی شبانه روزی در سطح کشور هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اردشیر دادرس رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی کشور گفت: خوشبختانه با افزایش قیمت بنزین مصرف سی ان جی افزایش داشته است و در 15 روز گذشته استفاده از گاز سی ان جی افزایش قابل توجهی داشته است.
 
او افزود: 2 هزا و 500 جایگاه سی ان جی فعال در کشور وجود دارد که با ظرفیت مناسب کار خود را انجام می دهند. در کلانشهرها با بسته های حمایتی دولت کمبود جایگاه های سی ان جی برطرف خواهد شد.
 
کامل شدن زیرساخت های لازم استفاده از گاز سی ان جی
دادرس گفت: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود فاز اول به 25 میلیون و در فاز دوم بالای  30 میلیون متر مکعب روزانه برسد.
 
او افزود: قبل از افزایش قیمت بنزین قیمت گاز ما گرانترین گاز سی ان جی جهان بوده است و برای تاکسی ها و حمل ونقل عمومی در استفاده از گاز سی ان جی توجیه اقتصادی نداشت.
 
طرح هوشمند سازی جایگاه ها از اول خرداد 98 در هیئت وزیران مصوب و از اول دی ماه اجرایی خواهد شد همچنین استفاده از کارت سوخت در جایگاه های سوخت سی ان جی در طرح هوشمند سازی گنجانده شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°