افزایش کرایه ها؛ سال آینده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:01 - پنجشنبه 23 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۷۴۰۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
تاکید رئیس شورای شهر بر ثبات قیمت ها؛
رئیس شورای شهر تهران با کذیب افزایش 15درصدی کرایه تاکسی ها اعلام کرد هرگونه افزایشی در کرایه ها از سال آینده اعمال خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محسن هاشمی درباره نرخ کرایه‌های تاکسی با توجه به تغییر قیمت بنزین و اینکه راننده‌های تاکسی معتقد‌ند هزینه‌های آن‌ها با افزایش نرخ سوخت حدود ۱۵ درصد افزایش یافته است، اظهارداشت: از سوی دولت تاکید شده که امسال هیچ نرخی افزایش نیابد لذا در حال حاضر هیچ نرخی از کرایه حمل و نقل عمومی تغییر نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های دولت برای افزایش نرخ کرایه‌ها مربوط به سال آینده است، خاطرنشان کرد: ماهم بر همین اساس برنامه‌ها را رعایت می‌کنیم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به اینکه برای سال آینده آیا افزایش نرخ کرایه‌ها بیش از ۲۰ درصد است، گفت: اطلاعی در این زمینه ندارم.

هاشمی گفت: افزایش نرخ بنزین ورود خودرو‌های اقماری و اطراف تهران را به پایتخت کاهش داده و ترافیک صبح کمتر شده البته از ساعت ۹ صبح به بعد هم کاهش ترافیک برای همه محسوس است.

وی با اشاره به مشکلات سیستم اتوبوسرانی نیز با بیان اینکه تعداد ناوگان اتوبوس رانی تهران، طی ده سال گذشته از بیش از ۷۰۰۰ دستگاه است گفت:، اما به جای آنکه مطابق برنامه ناوگان اتوبوسرانی ۳۰ درصد افزایش یابد تعداد اتوبوس‌ها به کمتر از ۶۰۰۰ دستگاه رسیده که عمر اتوبوس‌ها نیز از پنج سال به ۱۱ سال رسیده است به نحوی که نیمی از ناوگان فعلی اتوبوسرانی تهران در حال حاضر فرسوده است و روزانه بیش از ۳۰۰ مورد توقف ناشی از خرابی اتوبوس در تهران رخ می‌دهد که موجب افزایش ترافیک و نارضایتی شهروندان می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۸°