تیر خلاص بر امیدهای واهی دشمنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:07 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۷۴۷۸۸۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي: حضور مردم در این نبرد بزرگ جهانی تیر خلاص بر امیدهای واهی دشمنان زد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

فرمانده كل سپاه گفت: امروز مردم تهران تير خلاصي بر سياست‎هاي تجاوزكارانه بزرگترين دشمن تاريخ بشر، يعني آمريكا زدند.
سردار سرلشكر پاسدار «حسين سلامي» فرمانده كل سپاه عصر امروز در تجمع اعتراضي مردم تهران عليه اقدام هاي اغتشاشگران كه در ميدان انقلاب برگزار شد، خطاب به مردم اظهار داشت: امروز شما با حضورتان تير خلاص را بر قلب آمريكا زديد.
وي افزود: درود خداوند بر شما ملت بزرگ، وفادار و فداكار كه در اين لحظه باشكوه تاريخ اسلام و ايران اين لحظه جاودانه نقشي آسماني روي زمين ترسيم كرديد.
شرلشكر سلامي گفت : امروز شما اينجا در قلب جهان اسلام و ميدان انقلاب تهران، تير خلاصي بر سياست‎هاي تجاوزكارانه بزرگترين دشمن تاريخ بشر، يعني آمريكا زديد.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع مردم انقلابی تهران گفت: مردم همیشه نقشه هالی دشمنان را نقش بر آب می کند.

وی افزود: ایران در عمق دشمنان نفوذ کرده است و سرزمین های اسلامی را بر علیه استکبار بسیج کرده است.

سلامی گفت: رهبر انقلاب سیاست آمریکا را در لبنان به شکست کشانده است و صهیونیست ها همیشه در ترس زندگی می کنند.

وی افزود: هنر رهبر فرزانه، شکست دشمنان است.

وی خطاب به مردم گفت: امروز که شما اینجا حضور دارید در قلب انقلاب جهانی اسلام، تهران، میدان انقلاب تیر خلاصی بر سیاست‌های تجاوزکارانه و امید‌های واهی بزرگترین دشمن تاریخ بشر، امریکا زدید.
فرماند کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آفرین بر شما و آن قدم‌های استوار و ثابت، آمدید صبر را با ثبات قدم و نصرت الهی نزدیک کنید، آمدید تا از امام مسلمین در این نبرد بزرگ جهانی حمایت کنید.
سردار سلامی گفت: اگر امروز از آسمان به این نقطه نگاه شود شما واژه شرف را روی زمین ترسیم کرده اید، واژه آزادگی، فداکاری و دلدادگی به امام مسلمین و می‌دانید هر امتی که امام خود را گم کند، محکوم به هلاک است، مصیبت خواهد دید و شما آمده اید تا اجازه ندهید دیگر ماجرا‌های غم انگیز و دردناک صدر اسلام تکرار شود.
وی افزود:‌ای کاش اندکی از شما جمعیت در مسجد کوفه می‌بودید تا امام علی (ع) ضربت نمی‌خورد،‌ای کاش شما با امام حسن مجتبی (ع) می‌بودید تا در مقابل معاویه تنها نماند و آبروی هستی خود را به قربانگاه دفاع از اسلام نبرد.
فرماند کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به مردم تاکید کرد: شما در حال ساختن یک تاریخ هستید، امروز و این لحظه،‌ای کاش می‌بودید تا امام مسلمین حسین بن علی (ع) در عاشورای ۶۱ هجری تنها نمی‌ماند، این لبیک‌ها را در آن لحظه‌ها سر می‌دادید تا فرزندان امام اسیر نشوند.
سرلشکر سلامی تصریح کرد: شما مردم از آن واقعه‌های دردناک درس گرفته اید و همیشه آرزو می‌کردید‌ای کاش در فراز‌های تاریخ سخت اسلام می‌بودید و از امام خود دفاع می‌کردید و امروز همین کار را می‌کنید، درود بر شما مردمی که جهان و حتی تاریخ همانند شما را ندیده است و شاید هم هرگز نبیند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما بدانند اگر از خط قرمز ما عبور کنند، نابودشان می‌کنیم.
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در سخنرانی در "تجمع حمایت از اقتدار و امنیت کشور و محکومیت اغتشاشگران با مطالبه مردمی" افزود: همه دنیا دید که در ۴۸ ساعت چگونه بساط فتنه جهانی جمع شد و کشور به آرامش رسید، چنین هیبت و شکوه و قدرت و شکوه و جلال بر ملت ایران مبارک باد.
وی گفت: ما در کنار ملت ایران هستیم و من به عنوان یک پاسدار کوچک همه عشقم و آرزویم این است که به پای آرزوی شما مردم ایران، ذبح و قطعه قطعه شوم نه یک بار بلکه چندین بار تا ارادتم به شما ملت بزرگ و غیور اثبات شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: از هیچ چیز نگران نباشید، سختی‌ها را پشت سر می‌گذاریم، ما از فراز دشمنان عبور می‌کنیم، دغدغه هیچ چیزی را نداشته باشید، ما مسئولان نظام برای پیشرفت و امنیت و رفاه و آزادی شما مردم باید کمر همت ببندیم و آنقدر بدویم تا بمیریم. سرلشکر سلامی گفت: در اینجا به نیابت از همه شما عزیزان به همه مسئولان نظام و مدیران دستگاه‌های مختلف عرض می‌کنم، ملت آمد وظیفه خود را انجام داد، اکنون نوبت ماست، کمر‌ها را محکم کنید، کمربند‌ها را محکم ببندید و میان مردم حرکت کنید، مشکلاتشان را حل کنید، زیرا مردم ما بزرگ هستند و باید آنچه را می‌توانیم، انجام می‌دهیم.
وی خطاب به ملت شریف ایران تصریح کرد: ما با شماییم، پیشمرگ شماییم، فدایی شماییم و جان ناقابل خود را هدیه به شما خواهران و برادران گرانقدر می‌کنیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باز هم من به امریکا، به انگلیس، به اسرائیل و آل سعود و به همه دشمنان می‌گویم که شما ما را در میدان تجربه کرده اید، سیلی‌های مستحکم ما را خورده اید و نتوانسته اید پاسخی دهید، البته برخی از این سیلی‌ها را همه جهان دیده است و بعضی را هم ندیده است، منتظر باشید.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر کس به مال، جان و ناموس ملت ایران تعرض کند؛ سخت مجازات می‌شود تا همگان عبرت بگیرند.
وی افزود: ما نجابت به خرج دادیم و مدارا کردیم، اما مراقب باشید صبر ما انتها دارد، به ملت ایران احترام بگذارید و مودب باشید؛ اگر این انرژی متراکم آزاد شود، هیچ دشمنی در هیچ جای جهان امنیت نخواهد داشت.
سرلشکر سلامی گفت: ما ملت اسلامیم، ما ملت ایرانیم، رهبری بزرگ داریم که تا امروز ما را از همه صحنه‌های سخت، ایمن عبور داده است و ما پناهگاه همه مستضعفان هستیم.
وی تاکید کرد: صمیمانه تشکر می‌کنم، خاک کف پای همه شما را برای تبرک به صورتم می‌کشم، پاهایتان را می‌بوسم و برای همه شما عزیزان عزت، تندرستی، شادابی و سربلندی از خداوند متعال خواستارم، پیروز و سربلند باشید به اذن خداوند متعال.
برچسب ها: سلامی ، تجمع ، انقلاب
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°