افتتاح چند طرح در استان ها

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:26 - چهارشنبه 07 خرداد 1399
کد خبر : ۷۴۸۶۵۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
چندین طرح مهم عمرانی، صنعتی و بهداشتی در سفر اعضای دولت به چند استان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بازدید از چندین طرح، به مازندران رفته است. رحمانی در حاشیه این بازدید‌ها، تمهیدات دولت را برای واحد‌های تعطیل و نیمه تعطیل تشریح کرد.

افتتاح کارخانجات تولیدی صادکو در نکا، بهره برداری از واحد‌های احیا شده در بندر امیرآباد و آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی بنکداران بابل، از دیگر برنامه‌های وزیر صمت در استان مازندران است.
 

در سفر معاون وزیر صمت به کهگیلویه و بویر احمد هم، طرح گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک، اجرای شبکه داخلی گاز شهرک صنعتی چهار یاسوج، احداث ایستگاه تقلیل فشار و خط انتقال گاز ناحیه صنعتی دلی بجک و خرید ایستگاه تقلیل فشارکلید خورد. امروز همچنین اجرای خط انتقال برق از فیدر اختصاصی به شهرک صنعتی گچساران و اجرای خط انتقال برق شهرک صنعتی یاسوج ۳ عملیاتی شد.

وزیر نیرو هم برای افتتاح و آغاز ساخت ۲ طرح آبرسانی امروز به فارس سفر کرده است. در سفر یک روزه اردکانیان به این استان طرح آبرسانی به داراب افتتاح می‌شود. این طرح شامل اجرای ۲۴ کیلومتر خطوط انتقال و ساخت یک واحد تصفیه خانه است که برای اجرای آن هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است. در ادامه سفر وزیر نیرو به استان فارس، عملیات اجرایی طرح آبرسانی به شهرستان زرین دشت هم آغاز می شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در سفر یک روزه به استان اصفهان، ضمن بازدید از برخی مراکز بهداشتی درمانی استان، پایگاه اورژانس شهری نطنز را افتتاح می‌کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه هم در سفر به استان بوشهر، از روند ساخت راه آهن بوشهر بازدید می‌کند. آقای نوبخت همچنین در این سفر ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی را افتتاح خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°