سرلشکر صفوی رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:14 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۷۴۹۲۸۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
سرلشکر پاسدار سیدیحیی رحیم صفوی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، عهده‌دار ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرلشکر پاسدار «سیدیحیی رحیم صفوی» با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، عهده‌دار ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد.

با موافقت و ابراز خرسندی مقام معظم رهبری درخصوص انتصاب سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی رحیم صفوی» به ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، سرلشکر صفوی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، عهده‌دار ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد.

آئین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سرتیپ پاسدار محمد نبی رودکی، رئیس سابق پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، با موافقت و ابراز خرسندی مقام معظم رهبری درخصوص انتصاب سرلشکر پاسدار یحیی رحیم صفوی به ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، وی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا به ریاست این پژوهشگاه منصوب شد.

پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، مرجع و بزرگترین مرکز پژوهشی و آموزشی علوم و معارف دفاع مقدس در کشور است که در ساختار جدید خود، مستقل و زیر نظر رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح اداره می‌شود.

این مراسم با حضور فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح و با حضور و سخنرانی سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح و با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی برگزار گردید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°