علت نامعلوم بوی نامطبوع در تهران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:01 - شنبه 17 خرداد 1399
کد خبر : ۷۴۹۸۱۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: با افزایش شکایات شهروندان، تحقیقات برای شناسایی منشأ بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر آغاز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "شینا انصاری"در خصوص انتشار بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران از حدود ساعت 16 امروز(دوشنبه) آغاز شده است، گفت: شکایت‌های مردمی در خصوص انتشار بوی نامطبوع در مناطق مرکزی شهر تهران به اداره کل محیط زیست شهرداری تهران واصل شد.
 
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: متعاقب این شکایت‌ها گروه‌هایی از سوی اداره کل محیط زیست شهرداری تهران برای پیگیری موضوع و همچنین مشخص شدن منشأ بو، مسؤولیت پیدا کردند.

انصاری با بیان اینکه انتشار این بو در مناطق ۱۷، ۱۳، ۲، ۶، ۹، ۱۰ و ۱۱ گزارش شده است، گفت: در حال حاضر مشغول بررسی علت انتشار این بو و پیدا کردن منشأ آن هستیم و به محض مشخص شدن علت آن به شهروندان در خصوص آن اطلاعات خواهیم داد.
وی گفت: گروه‌های اعزامی با خود دستگاه‌هایی برای جمع‌آوری آثار بو به محل‌های انتشار بوی نامطبوع برده اند، اما عموماً به دلیل فرار بودند بو و وزش باد، جمع‌آوری آثار بو کار سخت و تا حدودی ناممکن است.
دی‌ماه سال گذشته نیز بویی نامطبوع در تهران و در مناطق مرکزی شهر استشمام می شد که منبع این بو شناسایی نشد. برخی علت آن را به دلیل پخش ماده شیمیایی (مرکاپتان) دانستند.
برچسب ها: بوی بد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۴°