شرور مسلح اغتشاشات پایتخت دستگیر شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:31 - دوشنبه 05 اسفند 1398
کد خبر : ۷۵۰۴۱۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
پلیس امنیت عمومی از دستگیری یک شرور سابقه‌دار که در فضای مجازی، به برهم زدن نظم عمومی تشویق می‌‌کرد، خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی از دستگیری شروری سابقه دار و کشف سلاح سرد و گرم از مخفیگاه او خبر داد و گفت: متهم در فضای مجازی افراد را به برهم زدن نظم عمومی تشویق و ترغیب می‌کرد.

سرهنگ بهنام ایرانمنش با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع نا آرامی‌های اخیر در کشور، مردم در خصوص فعالیت یکی از شروران سابقه دار شمال تهران گزارشی ارائه کردند که حکایت از این داشت این فرد شرور در فضای مجازی مردم را به اغتشاش، تجمع و برهم زدن نظم عمومی دعوت می‌کند.

او ابراز داشت: با اعلام شکایت‌های مردمی، ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند و موفق شدند مخفیگاه وی را در حوالی محله پونک شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با دستور قضائی صبح روز گذشته یازدهم آذر ماه متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

ایرانمنش تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد یک قبضه سلاح شکاری و چند قبضه سلاح سرد (قمه) کشف شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی در دستور کار این پلیس قرار دارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۶°