خبر ۲۰ سه شنبه ۱۲ آذرماه ۹۸

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:51 - دوشنبه 05 خرداد 1399
کد خبر : ۷۵۰۴۲۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲
رئیس جمهور اختصاص هزار میلیارد تومان برای اجرای قانون حمایت از معلولان را نشانه توجه ویژه دولت به معلولان عنوان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مهمترین عناوین اخبار مشروح ۲۰ امشب اختصاص دارد به:

* آقای روحانی در دیدار جمعی از معلولان کشور، خدمت به افراد دارای معلولیت را موجب افتخار دانست. رئیس جمهور با بیان اینکه هیچ گونه محدویتی از لحاظ اجتماعی، شغلی و فعالیت علمی نباید برای معلولان وجود داشته باشد، به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر وزارت خانه یا دستگاهی برای این قشر از جامعه محدودیتی قائل شده بررسی کرده و این نواقص را برطرف کند.
 

* رئیس کل بانک مرکزی تاکید دارد نوسانات جزئی در بازار ارز، دوام نخواهد داشت.
همتی با اشاره به اینکه در دو هفته اخیر، انتظارات غیرواقعی در بازار ارز ایجاد شده و دلالی و سفته‌بازی هم، به آن دامن زده است، گفت: با اطلاعاتی که از امکانات و ذخائر ارزی کشور و ارز صادراتی دارم، این روند نمی‌تواند واقعی و پایدار باشد.

* هنوز پاییز تمام نشده، زمستان و نعمت‌های آسمانی اش، بر نیمی از کشور باریده. بارش برف و باران در بیشتر استان‌ها آغاز شده و طبق پیش بینی ها، تا آخر هفته ادامه دارد. هواشناسی درباره احتمال آبگرفتگی معابر، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، لغزندگی جاده‌ها، مه آلودگی و کولاک برف هشدار داده است.


* سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: از نگاه ما صف معترضان از اغتشاشگران جداست.
آقای اسماعیلی در نشست خبری افزود: با وجود اینکه اعتراضات اخیر بدون مجوز قانونی بود، ما معترضان را اغتشاشگر نمی‌دانیم. سخنگوی دستگاه قضا در عین حال گفت: آتش زدن اموال عمومی و بر هم زدن امنیت کشور و به شهادت رساندن حافظان امنیت، کار گروهی بود که شناسایی شده اند.

* ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت پایان مهلت شماره گیری با کد دستوری #۶۳۶۹* برای ثبت درخواست یارانه معیشتی را ساعت ۲۴ امشب اعلام کرد. این ستاد همچنین اعلام کرد: مهلت مراجعه به پایگاه اینترنتی حمایت معیشتی را برای افرادی که کد رهگیری دریافت کرده اند ۲۰ آذر است.
برچسب ها: مشروح ، خبر 20
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۵°