سودجویی در افزایش قیمت کالا‌ها بی‌توجهی به افکار عمومی است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:26 - شنبه 14 تير 1399
کد خبر : ۷۵۰۴۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
وزیر کشور : سود جویی برخی افراد در افزایش قیمت کلا‌ها بی توجهی به افکار عمومی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عبدالرضا رحمانی فضلی عصر سه شنبه در نشست ستاد هماهنگی اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در جمع خبرنگاران افزود: نشست امروز جمع بندی عملکرد دوستان رسانه‌ای کارگروه اطلاع رسانی و تبلیغات درباره سوخت بود که به صدا و سیما ماموریت دادیم نسبت به آگاهی رسانی در این زمینه اقدام کند.

وی با بیان این که دوم دی ماه ۹۶ قرار بود این طرح اجرا شود، اما به دلایلی اجرای آن به تعویق افتاد، اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در زمینه سوخت انجام شده و از همه دوستنان در این زمینه تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: البته درباره عدم اقناع سازی صحبت‌هایی شده است که چنین نیست، چون این دست موضوعات می‌تواند به مدل و روش‌های دیگر داشته باشد.

رحمانی فضلی با بیان این که موضوع تنظیم بازار یکی از موضوعات مطرح شده در ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی بود، تصریح کرد: در این نشست تاکید شد مواجهه با افزایش قیمت بیش از این نشود و تا جایی که امکان دارد از کالا‌های ذخیره شده استفاده شود.

وی اضافه کرد: اگر چه با وجود افزایش قیمت بنزین ممکن است یک مقدار افزایش قیمت داشته باشیم، اما این افزایش قیمت نباید افسار گسیخته باشد. سود جویی برخی افراد در افزایش قیمت کلا‌ها بی توجهی به افکار عمومی است.

وزیر کشور با یادآوری ۱۶ آذر روز دانشجو این روز را نماد مبارز با استکبار دانست و گفت: شهادت دانشجویان در این روز خاطره غم انگیزی است که باید مبنایی برای انسجام، وحدت، دشمن شناسی و آگاهی بخشی باشد.

وی ادامه داد: قرار شد دستگاه‌های اطلاع رسانی و تبلیغات در این حوزه‌ها ضعف‌ها و آسیب هایشان را خودشان بررسی کنند تا در مواقع و شرایط دیگری که به چنین عزم ملی نیاز است، با آسیب و ضعف مواجه نشویم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°