پرونده روز؛ راننده محور شدن بیمه از سال آینده

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:17 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۷۵۰۶۵۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
مدیرکل برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی : راننده محور شدن با هماهنگی نیروی انتظامی در دست انجام است که با تکمیل اطلاعات از ابتدای سال آینده محقق خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای عباسیان فر  مدیرکل برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی گفت: الکترونیکی شدن بیمه از سال های قبل برای کاهش هزینه ها، سرعت بیشتر و ارتقای کیفیت خدمات انجام می شود.

پرونده روز؛ راننده محور شدن بیمه از ابتدای سال آینده

او افزود: فراگیر ترین بیمه، شخص ثالث وسایل نقلیه است که صفر تا صد آن در زمینه صدور بیمه الکترونیکی شده است؛ همچنین چندین استارتاپ برای الکترونیکی شدن خدمات بیمه ای در کشور فعالیت می کنند اما بیمه بدنه به دلیل بازدید نیز بخشی الکترونیکی و بخشی در شر کت های بیمه ها انجام می شود. 

عباسیان فر در ادامه گفت: بر اساس فراگیر بودن بیمه ها از جمله بیمه باربری که ارباب رجوع بیشتری دارند، الکترونیکی می شوند.

او گفت: در گذشته باید برای بیمه به یک نمایندگی و شعبه شرکت بیمه مراجعه می کردید که امروز با استفاده از اپلیکیشن های موبایل نیز می توان خرید بیمه را انجام داد. 

مدیرکل برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی درباره زیرساخت ها نیز گفت: سامانه هدایت نظام یکپارچه بیمه است که به تدریج توسعه خواهد یافت.

عباسیان فر گفت: راننده محور شدن نیز با هماهنگی با نیروی انتظامی در دست انجام است که با گرفتن اطلاعات از ابتدای سال آینده محقق خواهد شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۴°