ثبت نام 8503 داوطلب یازدهمین دوره مجلس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:10 - جمعه 28 شهريور 1399
کد خبر : ۷۵۱۰۷۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
سخنگوی ستاد انتخابات کشور: مجموعا تا ظهر امروز در کل کشور برای مجلس ۸۵۰۳ نفر ثبت‌نام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در بعد از ظهرششمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان در کشور گفت: مجموعا تا ظهر امروز در کل کشور برای مجلس ۸۵۰۳ نفر ثبت‌نام کردند که ۹۳۲ نفر معادل ۱۱ درصد، زن و ۷۵۷۱ نفر معادل ۸۹ درصد ثبت نام کنندگان، مرد هستند و استان تهران بیشترین ثبت نام را دارد.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشورگفت: استان تهران با ۲۰۸۶ نفر داوطلب و استان‌های اصفهان با ۶۷۶، خراسان رضوی با ۵۵۷، خوزستان با ۴۹۶ و فارس با ۴۵۸ نفر داوطلب بیشترین میزان ثبت‌نام را داشته‌اند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین گفت: برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، تا کنون ۱۸ نفر ثبت‌نام کردند که از این میان در تهران ۷ نفر، در قم ۱۰ نفر و در فارس یک نفر ثبت‌نام کرده است.

موسوی در پایان گفت: که فردا آخرین روز مهلت ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم است و داوطلبان از ۸ صبح فردا تا ۶ عصر فرصت ثبت نام دارند و داوطلبان میاندوره‌ای انتخابات خبرگان رهبری هم تا ۲۱ آذر ماه فرصت دارند که برای ثبت نام اقدام کنند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در خصوص تمدید مهلت ثبت نام هم گفت: که تا این لحظه صحبتی مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام صورت نگرفته است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۰°