وزیر کشور: ساعت ثبت نام تمدید نمی‌شود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:40 - چهارشنبه 07 خرداد 1399
کد خبر : ۷۵۱۴۸۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
وزیر کشور اعلام کرد: ساعت ثبت نام برای انتخابات مجلس تمدید نمی‌شود در ساعت ۱۸ در ستاد‌های انتخاباتی بسته شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  عبدالرضا رحمانی فضلی عصر شنبه در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی تهران افزود: اعلام کرده ایم که راس ساعت ۶ عصر در ستاد‌های انتخاباتی بسته شود و ثبت نام افراد داخل حوزه حوزه تا ۱۲ شب ادامه دارد.

وی یادآورشد: امیدوارم با همین هماهنگی و یکدلی که در روند ثبت نام بود مراحل بعدی انتخابات برگزار شود تا انتخابات با شکوهی داشته باشیم.

رحمانی فضلی مجموع آمار کل کشور تا ساعت ۱۸ امروز را بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام و اضافه کرد: تا این ساعت این تعداد نسبت به دوره قبل که ۱۲ هزار نفر بود دو هزار نفر افزایش نشان می‌دهد.

وزیر کشور گفت: این تعداد در حوزه انتخابیه تهران به ۲ هزار و ۷۲۲ نفر می‌رسد.

وی در خصوص حضور مردم در پای صندوق‌های رای خاطرنشان کرد: وقتی می‌گوییم مردم، با ۸۰ میلیون جمعیت ایران مواجهیم، ملتی که. با وجود نقد و اعتراض اهل تفکیک مساله هستند.

رحمانی فضلی ادامه داد: مردم می‌دانند که به دست خود می‌توانند مشکلات را برطرف کنند و با شعور خود حتما در این مرحله هم برای آنکه از اختیار خود استفاده کنند و تاثیرگذار باشند حضور خوبی خواهند داشت.

وزیر کشور گفت: پیش از شروع ثبت نام‌ها نیز از من در خصوص استقبال از ثبت نام‌ها سوال شد و همین جواب را دادم و اکنون شاهد استقبال داوطلبان هستیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°