مربی داخلی یا خارجی؟

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:38 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۷۵۱۵۲۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال: بعد از مشخص شدن شرایط قرارداد با آقای ویلتموس انتخاب مربی خارجی یا داخلی برای تیم ملی با توجه به نقاط قوت و ضعف مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در ارتباط تلفنی درباره قطع همکاری ویلتموس گفت: همانطور که روز جمعه آقای تاج در برنامه ورزش و مردم گفتند درباره قراداد با آقای ویلتموس در حال مذاکره هستیم تا با شرایط مناسب خاتمه دهیم.

او در ادامه درباره انتخاب مربی خارجی یا داخلی گفت: در ابتدا به دنبال مشخص شدن شرایط و قرارداد با آقای ویلتموس هستیم و در مرحله بعد انتخاب مربی خارجی و داخلی با توجه به نقاط قوت و ضعف آنها مورد بررسی است. 

مربی داخلی یا خارجی؟

شکوری گفت: به دنبال فراهم کردن شرایط با ثبات برای تیم ملی هستیم.

او درباره انتخاب برانکو برای سرمری تیم ملی نیز گفت: تا شرایط با ویلتموس مشخص نشود درباره گزینه خاص برای سرمربیگری تیم ملی صحبتی نمی کنیم. 

عماد اعرابی در بررسی بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: در هفته سیزدهم نتایج خوبی رقم خورد و استقلال توانست به صدر جدول رده بندی برسد.

استقلال در ورزشگاه آزادی در حضور 60 هزار تماشاگر برابر شهر خودرو با نتیجه یک برصفر به پیروزی برسد.

چهارسوی لیگ/ مربی داخلی یا خارجی؟

 او افزود: سپاهان در خانه نساجی به نتیجه تساوی رسید و صدر جدول را از دست داد. پرسپولیس توانست ذوب آهن را با سه گل در خانه خود شکست دهد و باخت سنگینی برای ذوب آهن رقم خورد. او در ادامه به سایر نتایج این هفته پرداخت.

در جدول رده بندی استقلال با 25 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و سپاهان با 24 امتیاز و شهر خودرو با 23 امتیاز در رده های دوم و سوم جدول قرار گرفته اند. پرسپولیس نیز با 22 امتیاز بعد از شهرخودرو و در رده چهارم جدول ایستاده است. شاهین شهرداری هم با 5 امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار گرفته است.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۵°