وزیر تجارت و صنعت عمان با ظریف دیدار کرد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:46 - چهارشنبه 15 مرداد 1399
کد خبر : ۷۵۱۷۴۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
علی بن مسعود السنیدی وزیر تجارت و صنعت عمان عصر امروز با ممحد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور را ارائه کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علی بن مسعود السنیدی وزیر تجارت و صنعت عمان و رئیس طرف عمانی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و سلطنت عمان در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور را ارائه کرد.

علی بن مسعود السنیدی وزیر تجارت و صنعت عمان و رئیس طرف عمانی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و سلطنت عمان که به منظور برگزاری دور هجدهم این کمیسیون در کشورمان به سر می‌برد بعد از ظهر روز یکشنبه 98/9/17 در دیدار با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور را ارائه کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های بالای همکاری‌های دو کشور همسایه در حوزه‌های مختلف، ضرورت توسعه روز افزون همکاری‌های اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.
 
آقای السنیدی نیز با اشاره به دستاورد‌های کمیسیون همکاری‌های اقتصادی، آخرین وضعیت روابط فیمابین در حوزه اقتصادی را تشریح کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °