کشته سازی در غرب استان تهران سناریویی از پیش طراحی شده بود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:56 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۷۵۲۵۸۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
شمخانی در دیدار با خانواده جان‌باختگان
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: کشته سازی در غرب استان تهران سناریویی از پیش طراحی شده بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

علی شمخانی ظهر پنج شنبه با حضور در شهرستان شهریار ضمن دیدار از خانواده های جان باختگان اغتشاشات اخیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در این شهرستان و در جمع خانواده های داغدیده قرار گرفتیم تا ضمن دلجویی از این عزیزان از آنها دیدار کنیم و به حرف های آنان گوش بدهیم.

شمخانی با بیان اینکه برای ما مسلم است که کشته سازی در این منطقه و غرب تهران یک سناریوی از پیش طراحی شده بوده است گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستانهای تهران در هیچیک از تجمعهای اعتراضی حضور نداشته اند و به صورت مشکوک با سلاحهای سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده اند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان داشت: اعتراضات مردم اعتراضاتی واقعی و مبتنی بر مشکلات معیشتی بود و این مشکلات برای ما که مخلص و خدمتگزار مردم هستیم قابل استماع می باشد.

وی با اشاره به اینکه باید  از همه ظرفیت های ملی برای تسریع در انجام این وظیفه ملی استفاده شود اظهار داشت: وظیفه بود که به عنوان دغدغه رهبر و مسئولین جمهوری اسلامی در این منطقه حضور پیدا کنیم تا با مردم صحبت کنیم و آنچه که از این پس باید صورت بگیرد وظیفه ای است که دولت و بنیاد شهید و استانداران دارند که بدون فوت وقت و با سرعت با توجه به وضع زندگی مردم رسیدگی های لازم را انجام دهد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°