یزدانی به المپیک می رسد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:53 - دوشنبه 16 تير 1399
کد خبر : ۷۵۴۴۲۹
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه هدف اصلی حضور یزدانی در مسابقات المپیک است، گفت: اقدامات اولیه درمان انجام شده و یزدانی به المپیک می رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در ابتدا توضیحاتی درباره مینیسک یزدانی داد و افزود: صدمه ای که یزدانی دید شوکی به جامعه کشتی بود.
 
جام باشگاه های جهان خروجی لازم نداشته است.
محمدی گفت: حسن یزدانی در ناحیه زانوی پای راست آسیب دیدگی کهنه داشته که در تمرین روز چهارشنبه تشدید شده و مینیسک زانوی وی آسیب دید.
 
او بابیان اینکه نظر نهایی پزشک، فردا بعد از انجام معاینات اعلام می شود، افزود: امیدواریم یزدانی تا بهمن ماه به روی تشک کشتی بازگردد.
 
او درباه مسابقات کشتی جهان که در بجنورد برگزار شد گفت: این دوره از مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار نبود. 
 
او افزود: هدف ازبرگزاری مسابقات کشتی کمک به کشتی ملی است اما متاسفانه در مسابقات کشتی جهان این موضوع دیده نشد.
 
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با توجه به اینکه کشتی گیران مشکلات مالی دارند و مسابقات المپیک را هم در پیش  داریم این دوره از مسابقات به نفع کشتی کشور نبود و حتی خود آقای دبیر نیز با برگزاری مسابقات کشتی جهان مخالف بودند چون کشتی گیران ما برای رسیدن به المپیک زمان کمی برای تمرین خواهند داشت بنابراین سخت ترین المپیک را خواهیم داشت. 
 
جام باشگاه های جهان خروجی لازم نداشته است.
حسن یزدانی عضو تیم ملی کشتی آزاد در ارتباط تلفنی با برنامه گفت: در مقطع زمانی سه تا چهار هفته ای به تمرینات برمی گردم و امیدوارم با برطرف شدن آسیب دیدگی ام بازهم بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم و دل مردم را شاد کنم.
 
جام باشگاه های جهان خروجی لازم نداشته است.
پورسعید رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی هم در ارتباط تلفنی گفت: با انتقال یزدانی به تهران کارهای اولیه و درمان انجام شده است.
 
او افزود: هدف اصلی حضور این پهلوان کشورمان در مسابقات المپیک است. آرتروسکوپی نیز بر اساس ادامه مسابقات یزدانی است. 
 
او افزود: ام آر آی زانو بعد از 14 روز تکرار می شود اما آسیب جدی دیده نشده و وی به مسابقات خواهد رسید.

علی اشکانی  مربی کشتی دیگر مهمان برنامه گفت: فلسفه این دوره از مسابقات جام باشگاه های جهان، با توجه به اینکه چند دوره از گردونه مسابقات جهان خارج شده بود، بررسی برای برگشت چرخه مالی موضوع باشگاه ها بود که مطرح شد.
جام باشگاه های جهان خروجی لازم نداشته است.
 
اشکانی افزود: با توجه به اینکه مسابقات جام جهانی را در ایران از دست دادیم، با شرکت سه تیم بازهم یک تیم کامل در مسابقات شرکت نکرده بودند. رقابت ها در 2 وزن نیز شرکت کننده نداشت و این دوره از مسابقات دستاورد فنی مناسبی نداشت و توقعات را برآورده نکرد.
 
جام باشگاه های جهان خروجی لازم نداشته است.
حسین رحمانی خبرنگار حوزه کشتی در ارتباطی تلفنی گفت: مسابقات با هدف کمک به تیم ملی انجام می شود اما وقتی از نظر فنی کارآیی نداشته باشد و مسابقان در اختیار تیم ملی نباشد و سرمربیان از برگزاری این مسابقات راضی نباشند برگزاری این مسابقات به نفع ما نیست. 
 
او افزود: کشتی و کشتی گیر نیاز به حمایت دارد و با توجه به اینکه زمانی برای تمرینات لازم برای المپیک نداریم نیازی به برگزاری این مسابقات نبود.
 
او افزود: هزینه های مسابقات کشتی جهان می توانست در جام تختی هزینه شود.
 
برچسب ها: نبض ورزشی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۲°