افزایش ۶۰ لیتری سوخت سرویس های مدارس

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:46 - جمعه 20 تير 1399
کد خبر : ۷۵۴۸۱۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
خبر خوش تاکسی رانی؛
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: سهمیه ماهانه سوخت خودروهای سرویس مدارس به ۱۸۰ لیتر افزایش پیدا می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

ضامنی، در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر افزود: مابه التفاوت نرخ بنزین سرویس‌های مدارس تا نیمه اول دیماه به حساب رانندگان واریز می‌شود.

وی گفت: استعلام‌های لازم ناوگان سرویس مدارس که در سامانه ملی پایش ناوگان دانش آموزی سپند ثبت نام کرده اند حدود ۱۰ روز پیش به وزارت کشور ارسال شد و در صورت احراز اطلاعات هویتی افزاد، اصالت خودرو و حساب بانکی اعلام شده کارت بانکی راننده شارژ خواهد شد.


ضامنی در ادامه گفت: سهمیه رانندگان سرویس مدارس به میزان ۶۰ لیتر از این ماه افزایش پیدا کرده و به میزان ۱۸۰ لیتر به کارت سوختشان ریخته می‌شود. با این تفاوت که از این مقدار ۶۰ لیتر به خود راننده تخصیص دارد و ۱۲۰ لیتر دیگر برای سرویس مدرسه که مابه التفاوت ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان یعنی ۱۸۰ هزار تومان به کارت رانندگان واریز می‌شود.

وی درباره خودرو‌های آژانس‌های مسافربر هم گفت: همزمان با ناوگان مدارس، اطلاعات آژانس‌های مسافربری نیز به وزارت کشور ارسال شده است و در مرحله انجام استعلامات لازم است و مابه اتفاوت نرخ بنزین این افراد هم مشروط بر صحت اطلاعات هویتی، اطلاعات ناوگان و مشخصات بانکی نیمه اول دی ماه پرداخت خواهد شد.

ضامنی افزود: کارت سوخت خودرو‌های مسافربر آژانس بنزینی ۲۰۰ لیتر و دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر شارژ خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: اپلیکیشن سنجش پیمایش تا چند روز دیگر راه اندازی خواهد شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۷°