نحوه ثبت درخواست برای دریافت یارانه معیشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:31 - دوشنبه 07 مهر 1399
کد خبر : ۷۵۴۸۱۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان یارانه معیشتی در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر توضیحاتی را درباره نحوه دریافت یارانه معیشتی بیان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
میرزایی در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر با بیان اینکه افرادی که قبلا در لیست یارانه بگیران نبودند و یارانه معیشتی هم نگرفتند دو دسته هستند، افزود: دسته اول کسانی هستند که در سال ۱۳۹۳ برای دریافت یارانه اطلاعات خود را ثبت کردند. این افراد برای دریافت کمک هزینه معیشتی باید از ۱۰ دیماه به سامانه www.hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر که یارانه بگیر نبودند و حمایت معیشتی نگرفتند در سامانه *۶۳۶۹# ثبت نام کردند، گفت: دسته دوم کسانی هستند که اصلا ثبت نام نکرده بودند. این افراد در صورتیکه تلفن همراه خود را اعلام کردند با توجه به سرشماره‌ای که به شماره تلفن اعلامی ارسال می‌شود به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند.

میرزایی گفت: زوج‌های جوان که درخواست خود را در سامانه *۶۳۶۹# ثبت نکرده اند هم طبق زمانبندی معین شده به پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

وی تاکید کرد همه این فرایند برای دریافت بسته حمایت معیشتی است و ربطی به یارانه ندارد.

میرزایی افزود: بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار درخواست در سامانه حمایت برای دریافت بسته حمایت معیشتی ثبت شده که تا پایان دیماه نتیجه بررسی‌ها قابل مشاهده خواهد بود و افرادیکه شامل دریافت می‌شوند هر دو مرحله را یکجا دریافت خواهند کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۷°