مواد مخدر فکر توسعه‌ای کشور‌ها را ضایع می‌کند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:13 - يکشنبه 10 فروردين 1399
کد خبر : ۷۵۵۳۹۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
لاریجانی (در دیدار با دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر) بر کمک قوه مقننه در مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: مواد مخدر می‌تواند هر فکر توسعه‌ای برای کشور‌ها را ضایع کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خانه ملت، آقای لاریجانی در دیدار با دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: اگرچه موفقیت‌هایی در مسیر مبارزه با مصرف مواد مخدر حاصل شده، اما تاکنون تاکتیک‌های هوشمندانه‌ای برای توقف استفاده از این مواد بکارگیری نشده است ولذا باید برای این موضوع فکر کرد و وقت گذاشت.

رئیس مجلس، مواد مخدر را سم مهلکی برای کشور دانست که خانواده و نسل‌ها را نابود می‌کند و تاکید کرد مجلس، هر گونه کمک برای مبارزه با مواد مخدر را وظیفه خود می‌داند.

همچنین در ادامه این نشست مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این ستاد در یک سال گذشته، گفت: دیپلماسی بین المللی را با سازمان ملل و دیگر کشور‌ها با هدف جلب مشارکت‌های فرامرزی گسترش دادیم و همچنین در حوزه مقابله با مواد مخدر تمرکز را برکار‌های اطلاعاتی گذاشتیم.

وی به فعالیت‌های ستاد تحت پوشش خود در حوزه درمان و پیشگیری اشاره کرد و گفت: راهبرد اصلی ما بیشتر در حوزه پیشگیری است که در این راستا طرحی با عنوان "یاری گران زندگی" تصویب شده و می‌خواهد همه اقشار جامعه را برای مبارزه با مواد مخدر بسیج کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸°    ۱۲°