هزینه ساخت و میزان آورده در طرح ملی مسکن

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:09 - سه‌شنبه 17 تير 1399
کد خبر : ۷۵۵۶۳۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی: برای گروههای سه تا 5 نفره قیمت تمام شده حدود یک میلیون تومان و برای آپارتمان های بالای سه تا 4 طبقه قیمت تمام شده متر مربع 2 تا 2 ونیم میلیون تومان خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمود زاده معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: قیمت تمام شده مسکن ملی بر اساس شهری که مسکن ساخته می شود و ارتفاع ساختمان و زیربنا متفاوت است. 

او افزود: برای گروههای سه تا 5 نفره واحدهای کمتری ساخته خواهد شد  و قیمت تمام شده واحدهای تقریبا حدود یک میلیون تومان خواهد بود. در آپارتمان های 3 تا 4 طبقه قیمت ناخالص متر مربع حدود 2 تا 2 و نیم میلیون تومان خواهد بود.

معاونت مسکن وزار ت راه و شهرسازی گفت: پروژه مسکن ملی در برخی استان ها شروع شده و عملیات ساخت در حال پیگری است و کسانی که در سایت ثبت نام کرده باشند، ظرف 45 روز از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود که خصوصیات پروژه و جزئیات مالی اعلام خواهد شد.

 او افزود: برای 240 هزار نفری که در شهرها ثبت نام کرده اند و 20 هزار نفر بافت های فرسوده تامین زمین شده است و مشکل زمین نداریم. کسانی که واجد شرایط نباشند از لیست خارج می شوند و واجدین شرایط تخصیص واحد صورت می گیرد. 

محمود زاده گفت: بعد از پالایش و مشخص شدن ظرفیت خالی ثبت نام مجدد از جمله استان تهران صورت می گیرد.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۴°