ترکیب تیم ملی والیبال تا چند روز آینده مشخص می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:23 - سه‌شنبه 01 مهر 1399
کد خبر : ۷۵۶۱۲۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
سرمربی تیم ملی والیبال: هر بازیکنی که به تیم ملی دعوت می شود باید از همه لحاظ آماده باشد هم از لحاظ تکنیکی و هم تاکتیکی.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  ایگور کولاکویچ در برنامه نبض شبکه خبر در خصوص فراز و نشیب تیم گفت: این به دلیل تعدد و توالی مسابقات است و ما در برخی از مسابقات فرصت کافی برای تجدید قوا و استراحت کافی نداشتیم و این شرایط برای همه تیم‌ها هم وجود دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال با اشاره به آمادگی تیم ملی والیبال برای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ گفت: تیم ملی یک شکاف خالی دارد بین بازیکنان با تجربه و بازیکنان بسیار جوان که بسیار هم مستعد هستند. جواد کریمی، امیر اسفندیار، مرتضی شریفی، مجرد و ... از بازیکنان جوانی هستند که کمابیش در همه مسابقات حضور داشته اند و این دستاورد بزرگی است که بازیکنان جوان در تیم ملی حضور دارند.

او با بیان این که مسابقات تدرکاتی نداشتیم افزود: ما خیلی فشرده و هر روز با انگیزه بالا تمرین می‌کنیم که بتوانیم به المپیک راه پیدا کنیم.

کولاکویچ با اشاره به این که هنوز زمان تا مسابقات داریم و تا چند روز آینده ترکیب تیم مشخص خواهد شد گفت: خیلی از جوان‌ها دارند اعتماد مرا جلب می‌کنند، ولی برای آن باید سخت تلاش کنند و بجنگند.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره وضع امیر غفور گفت: باشگاه غفور در حق او بد رفتار کرد و او در باشگاه مصدوم شده بود و دچار مصدومیت شدید شده بود و دروغ گفتند، اما ما در تیم ملی به سلامت بازیکنان در کنار دکتر افروزی اهمیت می‌دهیم.

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °