واریز یارانه حمایت معیشتی؛ سه شنبه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:54 - شنبه 25 مرداد 1399
کد خبر : ۷۵۶۵۷۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
مرحله دوم یارانه حمایت معیشتی سه شنبه 10 دی 98 واریز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: پرداخت مرحله دومین سبد حمایت معیشتی دولت در زمان تعیین شده (۱۰ دی ماه) به حساب سرپرست خانوار انجام می‌شود.

وی افزود: افرادی که در مرحله اول سبد حمایت معیشتی دولت را دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده‌اند، چنانچه درخواست آن‌ها تایید شده باشد یارانه معیشتی دو دوره به صورت یکجا و در زمان تعیین شده که اعلام می‌شود برای سرپرست خانوار واریز می‌شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تصریح کرد: براساس هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه زمانی برای متقاضیانی که درخواستشان برای دریافت سبد حمایت معیشتی دولت تایید شده، اعلام می‌شود.

میرزایی ادامه داد: حدود ۶۶۶ هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی‌کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آن‌ها تعلق نمی‌گرفت، می‌توانند از ۱۰ دی ماه درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.

وی اظهار کرد: درخواست این افراد ظرف یک ماه بررسی می‌شود و نتایج اعلام می‌شود و چنانچه درخواست آن‌ها تایید شود در لیست مشمولان قرار می‌گیرند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی در پایان گفت: درخواست این افراد تنها برای دریافت سبد حمایت معیشتی است و هیچ ربطی به دریافت یارانه نقدی ندارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۷°