امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:11 - يکشنبه 22 تير 1399
کد خبر : ۷۵۷۵۴۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما طبق فرمایشات رهبرمان به هیچ جنگی دامن نمی زنیم اما هشدار می دهیم به اندازه شکست دادن چندباره دشمنانمان قدرتمندیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در همایش طلائیه داران امنیت و خدمت در اهواز افزود: ما در دوران دفاع مقدس در مقابل همه دنیا ایستادیم و سرافراز بیرون آمدیم و امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است.

وی بیان کرد: آن‌ها در عراق ناکام می‌شوند و این ناکامی را به ما نسبت می‌دهند و ما اعلام می‌کنیم ما در امور داخلی هیچ‌کشوری دخالتی نداریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: وقتی امریکا نیرو‌های حشد الشعبی را در داخل خاک عراق هدف قرار می‌دهد مسلما با واکنش مردم عراق روبرو می‌شوند.

سردار سرلشکر پاسدار سلامی با بیان اینکه ایران با پشتوانه مردم ولایتمدار توان غلبه بر هر دشمنی نه تنها در ایران، بلکه توان رهایی مسلمان تحت ظلم مستکبران را داراست اظهارداشت: ایران در پرتو ولایت و ایمان الهی در مقابل هیچ دشمنی زانو نمی‌زند و تسلیم نمی‌شود و داشتن اراده ظلم ستیزی مشخصه ماست و دشمن طعم این اراده را بخوبی چشیده است.

وی با اشاره به اینکه کشورمان را می‌خواهند با انواع تحریم‌های اقتصادی وادار به تسلیم کنندتصریح کرد:، اما این بار هم ملت با هدایت‌های الهی و با تدبیر مقام معظم رهبری در مقابل این تحریم‌ها ایستاده اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: ایران اسلامی به واسطه بصیرت ملتش و با هدایت رهبرش در مقابل این تحریم‌ها با اتکا به توان نیرو‌های دانشمند نخبه خود ایستاده است و تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

سردار سرلشکر پاسدار سلامی با بیان اینکه سه عنصر امام، ملت و اسلام سه ضلع قدرت ما در برابر دشمن است، ادمه داد: تحریم استعداد‌های ما را شکوفا کرد مانند ساخت هواپیما‌های بدون سرنشین، موشک‌های بالستیک و پالایشگاه که بدست دانشمندان جوان و نخبه کشورمان انجام شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والای خوزستان و تجلیل از صبر و ایثارگری مردم استان در دوران دفاع مقدس و صحنه‌های مختلف انقلاب گفت: همه شهر‌های خوزستان در ایام هشت سال دفاع مقدس جلوه گاه ایران بزرگ اسلامی شده بود و مردم خوزستان نشان دادند می‌توان در مقابل همه شیاطین عالم ایستاد و پیروز شد و همان گونه که در سیل خوزستان همه ایران شدند، امروز هم خوزستان همه ایران و قلب ایران است.

فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر خوزستان هم در این مراسم گفت: در کل کشور با توجه به تهدیدات کشور‌های استکباری بخصوص استان خوزستان به دلیل مرزی بودن‌همیشه تهدیدات زیادی وجود داشته است.

سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور افزود: با ایستادگی برادران بسیجی و‌سپاهی در کنار سایر نیرو‌های مسلح همواره همراه با مردم این توطئه‌ها را خنثی کرده است.

وی با اشاره به اینکه بسیج و‌سپاه با تمام توان در کنار مردم قرار دارد و تا پای جان‌نه تنها در بحث امنیت بلکه در زمینه باسازی و خدمات رسانی به مناطق محروم و‌مناطقی که در بلایای طبیعی اسیب دیده اند حضوری فعال داشته است، اظهارداشت: پایگاه‌های بسیج ما مشکلات عدیده‌ای دارند از نظر امکانات، با توجه به مرزی بودن‌خوزستان و شرایط ویژه آن از فرماندهی کل سپاه تقاضا داریم عنایت ویژه‌ای به وضعیت پایگاه‌های استان داشته باشند.
فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر خوزستان بیان کرد: ما به سهم خود در زمینه باسازی و تعمیر منازل مسکونی اسیب دیده از سیل همه تلاش خود را بکار گرفتیم و انشاءلله با عنایات سردار سلامی در زمینه خدمات رسانی بیشتر در مناطق سیل زده و همچنین مناطق آبگرفته اخیر اهواز بکار بریم.

سردار سرتیپ پاسدار شاهوارپور ادامه داد: همچنین در همایش امروز چند طرح در حوزه خدمات و برنامه‌های مردم یاری و قرارگاه سازندگی آغاز می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۳°