عملکرد داوران در نیم فصل لیگ برتر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:52 - دوشنبه 07 مهر 1399
کد خبر : ۷۵۸۵۷۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
مظفری کارشناس داوری : به دلیل حاشیه های زیاد در داوری و چینش نادرست داوران عملکرد خوبی از داوران دیده نمی شود و کارایی داوران را با مشکل مواجه کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 برنامه این هفته حال و هوایی متفاوت داشت و در ابتدای برنامه واکنش جامعه ورزش به شهادت سردار سلیمانی و از دست دادن سردار دلها پخش شد.

نوید مظفری کارشناس داوری گفت: به دلیل اینکه حاشیه در داوری زیاد است عمکرد خوبی از داوران دیده نمی شود همچنین چینش داوران چون به درستی انجام نمی شود داوران بی انگیزه شده اند.

مظفری افزود: به دلیل مشکلات در سیستم داوری کارایی داوران با مشکل مواجه شده است. او افزود: عملکرد مدیریت کمیته داوران در گذشته و حال بررسی می شود.

او افزود: با الگو برداری از کشورهای مختلف و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا می توان برنامه ریزی صحیح را انجام داد.

استفاده از VAR می تواند تا حدی در شناسایی خطای انسانی و  داورها کمک کند البته با توجه به زیرساخت های موجود نمی توان به سرعت همانند دیگر کشورها از این سیستم بهره مند شد.

 او درباره کلاس های داوری گفت: از لحاظ مدرس مشکلی نداریم چون فیفا بر اساس درخواست ها مدرس می فرستد اما تعداد کلاس ها کم است.

 علیرضا اکبری خرم در بخش دیگری از برنامه درباره آخرین وضعیت تیم های استقلال و پرسپولیس گفت.

پرسپولیسی ها با وجودیکه در صدر جدول نیم فصل قرار گرفته اما سرمربی این تیم خواسته هایی از باشگاه داشته است.

کالدورن سرمربی تیم پرسپولیس پیش از ترک ایران گفته خواستار پاکسازی در تیم بوده و معوقات باید پرداخت و سه بازیکن به تیم پرسپولیس اضافه شود. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز امروزجلسه داشت.

استقلال نیز قرار است با سرمربیگری فرهاد مجیدی ادامه دهد. امروز فرهاد مجیدی در تمرینات تیم حضور نداشت.

عملکرد داوران در نیم فصل لیگ برتر

خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال در ارتباط تلفنی گفت: تمرینات از دوشنبه بعد از تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی شروع خواهد شد. او افزود: فرهاد مجیدی لیستی ارائه کرده و جذب بازیکن در حال انجام است و بعد از انتخاب اطلاع رسانی خواهد شد. او افزود: در لیست ارائه شده اسم بازیکن خارجی نیست.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °