دختر سردار سلیمانی: عمو نصرالله انتقام خون پدرم را می گیرد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:04 - شنبه 21 تير 1399
کد خبر : ۷۵۸۸۵۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
دختر شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی: می‌دانم سیدحسن که عموی من است، حتما منتقم خون ایشان خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دختر شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: هنوز دشمنان نمی‌دانند چه اشتباه بزرگی کرده اند؛ خون پدرم گریبان همه دشمنان را می‌گیرد.

خانم زینب سلیمانی افزود: این شهادت را به مقام معظم رهبری و مردم شهیدپرور و بزرگ ایران که با بزرگی شان امروز این مراسم تشییع بزرگ را انجام دادند، تسلیت می‌گویم و مردم ایران با این اقدام، از غم دل ما کاستند.

وی گفت:، اما صحبتم با آن کسانی است که فکر می‌کنند با شهادت حاج قاسم این موضوع تمام شده است، باید به آن‌ها بگویم که اشتباه کردید، چون هنوز بچه‌های ایشان را نشناختید، رفقای حاج قاسم را نشناختید و هنوز خودتان نمی‌دانید چه اشتباه بزرگی کردید، با این اشتباه شما، هزاران هزار جوان با خون ایشان در این سرزمین به وجود می‌آیند و مطمئن باشید که خون ایشان آن قدر پاک است که گریبان همه شما (دشمنان) را می‌گیرد.

خانم زینب سلیمانی افزود: به آقای ترامپ که با افتخار از به شهادت رساندن حاج قاسم سخن می‌گوید که دستور کشتن ایشان را داده است؛ می‌گویم تن من نلرزید، تن مردم ایران هم نخواهد لرزید.

وی گفت: رهبر ما بچه‌هایی مثل ما دارد و به ما امید دارد و ما نیز به این مملکت و این مردم امیدواریم و پشت رهبرمان را به هیچ عنوان خالی نمی‌کنیم.

دختر شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی افزود: می‌دانم سیدحسن که عموی من است، حتما منتقم ایشان خواهد بود، دوستان ایشان در سراسر دنیا آقای حوثی و همه کسانی که پدر من را دیده اند و عاشق ایشان و عاشق راه مقاومت و جهاد بودند، بدانند «دل ما به شما گرم است و شما منتقم خون پدرمان هستید».

خانم زینب سلیمانی گفت: قطعا صبر می‌کنیم و از حضرت زینب (س) درس می‌گیریم و ما هم قطعا به جز زیبایی ندیدیم و توکل ما به خداست، ان شاء الله به دل ما آرامش می‌دهد و ما نیز به دل رهبرمان.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°