تحلیل ابعاد رستاخیز مردم در تشییع سردار سلیمانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:28 - پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۵۹۰۴۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
کارشناس رسانه: یکی از رسانه ها نوشت که ترامپ با به شهادت رساندن سردار سلیمانی همه مردم ایران را علیه آمریکا متحد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی حضور میلیونی مردم از اقشار مختلف و با هر اندیشه‌ای را در تشییع سردار سلیمانی تایید راه مقاومت دانست و گفت: حضور قیامت گونه مردم در تشییع سردار سلیمانی که با مقاومت پیوند داشت نشان داد علی رغم همه تبلیغات رسانه‌های معاند علیه مقاومت مردم نشان دادند که این همه تبلیغات هیچ تاثیری نداشته است.

این کارشناس سیاسی گفت: قطعا و بدون تردید حضور گسترده مردم از نگاه تحلیلگران دور نمی‌ماند و سیاستمداران این صحنه‌های عظیم مردمی را زیرنظر دارند و در محاسباتشان تاثیر جدی دارد. آن‌ها می‌گویند مردم را به زور می‌آورند مگر می‌شود میلیون‌ها مردم را به زور جمع کرد و این نشان می‌دهد که نگاه بسیاری از مقامات و سیاستمدران و تحلیلگران واقع گرایانه نیست.

فضائلی با بیان این که رسانه‌های غربی حرکت‌های شریرانه را بزرگنمایی و حرکت‌های عظیم انقلابی را کوچک نشان می‌دهند گفت: حضور مردم برای کشور ایجاد امنیت می‌کنند چنان که در توئیت‌های پیاپی ترامپ می‌توان ترس و وحشت را از پاسخ ایران دید و مسئولان به پشتوانه این حضور مردمی می‌توانند پاسخ شرارت ترامپ و آمریکا را محکم بدهند.

او گفت: خون سردار سلیمانی آغاز اتفاق‌های بزرگی در منطقه خواهد بود.

حسن عابدینی کارشناس رسانه هم با اشاره به انعکاس وسیع خبر شهادت و تشییع عظیم مردمی سردار سلیمانی در رسانه‌های جهان گفت: برخی از رسانه‌ها از تعبیر قیامت و رستاخیز برای مراسم تشییع سردار سلیمانیی استفاده کردند.

او گفت: رسانه‌های سعودی مثل العربیه یا دروغ نوشتند یا کوچک نمایی کردند، اما رسانه‌های مقاومت و یا وابسته به مقاومت مثل المیادین از ۴۸ ساعت گذشته برنامه‌های عادی شان را قطع کرده و تنها مراسم تشییع سردار سلیمانی را پوشش داده است.

این کارشناس رسانه از پوشش بخشی از مراسم توسط رسانه‌های غربی  گفت و افزود: حتی سی ان ان و نیویورک تایمز هم مجبور شدند به حضور اقیانوسی مردمی اعتراف کنند.
برچسب ها: فضائلی ، تیتر امشب ، ترامپ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °